Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyors és hirtelen, nem...

A gyors és hirtelen, nem fokozatosan elvett étel mennyiség okozhat valami egészségügyi problémát?

Figyelt kérdés

19 f vagyok!

178 cm és 90-105 kg közötti mi sok! olyan 70-80 lenne az ideális! ennyi is voltam 5 évvel ezelőttig mmíg aktyavn versenyszerűen boxoltam!

most leakarok dobni 20-30 kilót magamról!

eddig napi 1 fő étkezés(2-3 tányér étel) meg 1 iskolai étkezés(napi 3 egybeforditot margarinos,felvagottas szendvics) + napi 2-3 liter tea vagy limonádé!

ha ezt az étkezést leszoritom napi 1 étkezésre (1 tányér összesen) és a citromos cukros löttyöket is elfelejtem(sima víz vagy max ásvány) akkor annak lehet valami egészségügyi problémája? lehet valami bajom?



2012. máj. 3. 15:57
 1/6 A kérdező kommentje:
egyébként sem cigaretta sem alkohol fogyasztasa nincs nállam, bár nemtudom hogy mennyire kötődik a dologhoz!
2012. máj. 3. 15:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát elég sok problémát okozhat, többek között, azt hogy fogyni biztos nem fogsz tőle, mert az anyagcseréd le fog lassulni teljesen.
2012. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább egy nap többször egyél keveset.
2012. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Igen lehet.

Ugyanis szervezeted megfelelő működéséhez tápanyagokra van szükség, ha ezeket elveszed az anyagcseréd lelassul, vagyis a fogyás nem lesz látványos.

Elég nagy bajod tőle, amit eszel az vagy. Ha elvonod a létfontosságú tápanyagokat, immunrendszered legyengül, fáradékonyabb leszel és még ezer más problémát okozhat.

Ha fogyni akarsz kell egy diétás étrend kb:2000 kalóriával

és rendszeres mozgás.

Ajánlom figyelmedbe a kardiózást.

2012. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a kardiózás az micsoda? akkor ez így nem jó? :(
2012. máj. 3. 16:25
 6/6 anonim válasza:

A cardióról: [link]


Az hogy naponta egyszer eszel nagyon egészségtelen. Naponta 3-4szer kellene enni, de keveset és minőségi táplálékot.(rizs, zöldség, szárnyashúsok, soványtúró stb..)

Fehérkenyér, pörkölt, tészta(kivéve a teljes kiőrlésű és durumtészta)ilyeneket mellőzni kéne.

Étrendtervezéshez ajánlom a body.builder.hu-t.

Nézhetsz magadnak valamilyen zsírégető készítményt is, viszont diéta nélkül nem igen használnak ezek sem.

Vannak olyan fogyasztókészítmények, amelyek nem engedik felszívódni a táplálékot, ezeket is mellőzd szintén egészségtelen és az eredmény sem lesz tartós.

2012. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!