Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek egy hétig, akkor...

Ha nem eszek egy hétig, akkor szerintetek fogyhatok kb 5kgot?

Figyelt kérdés

2017. júl. 20. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is akarsz halni... Lassú anyagcseréd lesz, majd ha falásrohamod lesz és hîzol 10et akkor csak rosszabb lesz. Ja és az összes izmos leadod.
2017. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hétig nem eszel, éhes leszel, mint a fene.

Mihelyt az első falatot lenyeled, a szervezeted azonnal raktárba küldi a legkisebb felesleget is, készülve a következő ínséges időre. Ez okozza az un. jojo effektust.

Éhezéssel nem lehet eredményes súlycsökkenést elérni.

Okos és egészséges étkezéssel, sok mozgással sokkal jobb eredmény érhető el.

2017. júl. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Izomból fogsz fogyni, és kórházba kerülsz.
2017. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zsirból max. 2kg mehet le. De számolni kell azzal hogy rosszul leszel, elajulsz es a het vegen tripla annyit szedsz vissza, az ehezes miatt.
2017. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esélyed sincs.

Én már lassan egy hete nem eszek csak bébi ételt. (Nem önszántamból, csak ezt tudom) Egy grammot sem fogytam, stagnálok. De ha végre tudok majd enni, tuti bezabálok, pedig amúgy figyelek a kajára, de már annyira éhes vagyok, hogy az nem is létezik.

Szóval az éhezés semmire nem vezet.

2017. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] nezd meg az oldalt 6 nap alatt 5kg fogyas :D
2017. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Értsétek már meg, hogy a fogyás nem a gyors drasztikus módszerrel hatékony hanem a lassú céltudatos életmóddal. Egy hét alatt 5kg víz menne le zsír ennyi biztos nem. Ha nem eszel kicseszel magaddal belassul az anyagcseréd és aztán mindentől híznál. Ez rossz ötlet
2017. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!