Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy keményen...

Miért van az hogy keményen edzek, megis hájas a hasam?

Figyelt kérdés

Egeszsegesen eszek 3 eve, oda figyelek mindenre tenyleg. Heti 6x edzek masfel-ket orakat. Teljesen megvavyok elegedve az alakommal, masok is dicsernek (persze nem latnak csak ruhaba). A fenekem, labam es karom szep, de a hasam egyszeruen nem formalodik. Regen kockas volt csak valami miatt felhiztam amit mar sikerult leadnom de a hasam nem akar laposodmi. Nem

Tetszek igy magamnak. Miert lehet ez? Kardiozok es brutal sok hasizom gyakorlatot csinalok es alul megsem akar laposodni.


2017. júl. 20. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor fogyj!
2017. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Latom nem olvastad el figyelmesen. Mondtam hogy mar lefogytam a plusz kilokat es negvagyok elegedve a fenekemmel, es a tobbi testreszemmel. Nagyon kiallo kerek fenekem van, nem szeretnek belole fogyni
2017. júl. 20. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
De, figyelmesen olvastam. Hájat csak fogyással tudsz leadni. Illetve lehet még próbálkozni zsírleszívással vagy plasztikai műtéttel, ha az vonzóbb számodra.
2017. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem írhatok mást, ha hájas a hasad, fogynod kell. Az edzésnek és az egészséges étrendnek ehhez semmi köze. Kalóriadeficit kell, különben nem moccannak a tartalékok.
2017. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, hogy helyi fogyás nem létezik. A test onnét égeti a zsírszövetet, ahonnan ő úgy gondolja.
2017. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezekszerint mégis maradt valamennyi zsír a hasadon és ha nem tetszik akkor fogynod kell.
2017. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Theking12 válasza:
Szerintem elég sok az a heti 6 edzés.. Minden más ember , többek közt én is heti 4-szer edzek és teljesen bevált! 3hónap alatt a kis vézna testemre szedtem fel 6kg izmot. Mert ugye az izmok nem akkor "épülnek újra " amikor edzel hanem amikor pihensz. :) És ha kockás hasat szeretnél fogyj, csinálj változatos edzéstervet a hasizmod fejlesztésére! :)
2017. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!