Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vélemény, sok, avagy kevés...

Vélemény, sok, avagy kevés volt a mai napi étkezésem?

Figyelt kérdés

Reggeli:zabkása(65g), egy nagy natúr joghurt (330g) hozzá 3kanál púpos édesítő szer. Ezt így össze kevertem.

Ebéd :párolt zöldség, mexikói zöldség keverék. (450g)

Uzsonna:5-6kanál zab vízzel csináltam.

Én ezt nagyon soknak érzem. Mai nap nem mozogtam annyit. Felülések voltak és egy olyan 9-10perc lassú futás..


2017. júl. 22. 15:29
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és annyit hozzá tennék hogy nem nem kamu kérdés.

13/l vagyok.. Nem olyan nagy szakértő ebben.

Ezért kérek szépen normális válaszokat! :)

2017. júl. 22. 15:32
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ez max 1200 kcal lehet. Ami nem sok. Ennyivel szoktak diétázni. Amúgy ajánlom a YAZIO vagy a KalóriaBázis alkalmazást mert abba tudod jegyzetelni hogy miből mennyit ettél.
2017. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit kevés, a zsír durván kevés, a fehérje sem valami fényes, bár az abszolút minimumot megüti, kemény fogyózáskor azért nem árt több.
2017. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fogyni akarsz? Vagy csak tartani a súlyodat? Izmosodni? Mi a cél?

Szerintem 13 évesen még az ember fejlődő korban van erősen!Ilyen drasztikus nem evést nem szabadna csinálni, ez valamikor valamiben majd visszaüt.

Az a baj, sokan már divatból fogyóznak, nem esznek rendesen, közben már piszkafák.Mennek egymás után, a reklám után.Több fehérje kellene, több zsír, és vacsora is, gyümölcs is.

Az a gyanúm, még most kezdted az egészet, így nem fogod tudni tartani, és ha abbahagyod, többszörösét visszahízod.

Mindent kell enni, gyorsan felszívódó szénhidrátot nagyon keveset, tartósítószeres, adalékanyagos ételeket egyáltalán.

2017. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!