Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az automatában kapható zöld...

Az automatában kapható zöld tea is egészséges? Tudom idétlenül hangzik de érdekelne

Figyelt kérdés
Mindenhol azt lehetolvasni ha fogyokuras forumokat nezel hogy zold tea igy meg ugy. Ezeknek eleg borsos aruk van sot lehet hogy neked bem izlik es kidobsz erte egy csomo penzt mert nem tudod meginni. Engem az erdekelne hogy az a palackos zold tea (Lipton, ice tea stb) is hasonlo hatast ernek el vagy azok csak azert jok mert keves kcal van benne?
2017. júl. 28. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
hiába van benne relatíve kevés kcl rengeteg cukrot tartalmaznak így kicsit sem egészésgesek
2017. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Olvasd el az összetételüket és rájössz, hogy mennyire nem egészségesek.
2017. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ,mihez viszonyítva. Egy 100%-os gyümölcsléhez viszonyítva nyilván kevésbé egészséges, de a kólához viszonyítva viszont egész korrekt.

Az meg nem hátrány, ha cukor van benne. Sokkal rosszabb és károsabb, amikor édesítőszerezik. Kerüld el messzire, amibe édesítővackot raknak.

2017. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én például csak palackozott zöld teát iszom, de nem akarom tudni hogy egészséges-e..


Ez ízlik a legjobban,( cukormentesnek hirdetik), számomra ez a lényeg. Hogy mi az egészséges, azt élő ember soha nem fogja tudni eldönteni.

2017. júl. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Alain Delon ***** válasza:
100%
A palackos legfeljebb távolról van köszönőviszonyban egy rendes zöld teával. Amúgy meg fogyni nem teától fogsz.
2017. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elárulnád, mióta is kerül egy vagyonba a zöldtea? Normál áron van, néhány száz forint a filteres, kicsit több a szálas, de az meg minden másból, semmivel nem drágább, mint bármelyik másik.
2017. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Emberek! Olvassátok már el az összetevőket egy ilyen palackos zöld teán. Ennek a zöld tea tartalma 0,9-2% között változik, a többi aroma meg ízfokozó, semmi köze a zöld teához. Konkrétan semennyire sincs pozitív hatása, ha ezt iszod... Persze szívetek joga, ha nektek megnyugtatja a kis lelketeket ám legyen...
2017. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most néztem meg, szálas zöld teákat 100-1500Ft-ig kínálnak 100g-ot, de az ezres környékiek már BIO-k, ill. valamilyen ritka kivonat van mellé. Az igazán drágák pedig a díszes fémdobozosok, de ott annak az árát kell megfizetni pluszba, s azok se érik el a 4000-et.


A filteresekből 20-25-40db-osat találtam, ezer Forint alatt vannak, BIO-k is. A díszcsomagolásúakért kérnek el egy ezresnél többet.


Szóval annyira nem drágák; főleg, hogy a palackosé 200-250Ft literenként, amivel lényegében ugyanott vagy.

2017. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megkóstoltam egy palackos "zöld teát" konkrétan dohos, penész íze volt. (Lejárati idő előtt, frissen bontottam ki.) Azóta undorodom, ha csak ránézek. Képzelem miféle tealevélből kotyvasztják. Amit már nem tudnak eladni filterben sem.
2017. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet inni mézzel és citrommal, akkor is finom lesz, ha magában a zöld tea nem ízlik, de én inkább azt veszek, mint ilyen elkészített löttyöket.
2017. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!