Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kell "eljátszani",...

Hogyan kell "eljátszani", hogy valaki eszik?

Figyelt kérdés

Irreleváns válaszokat kérlek mellőzzétek.

A kérdés;családi vacsoránál, 1500 kcal, maradékot nem illik hagyni, megenni nem tudom, ráadásul nem is szeretném, de kell. a túrkáláson, szalvétába köpködésen kívül nincs valami ötletetek? Előre is köszi :)



2017. júl. 30. 07:24
 1/6 gnoomage ***** válasza:
100%
Mi a franc baja van ez embereknek mostanság?! Megmondod, hogy nem vagy éhes és csókolom, de tényleg rohadt nehéz ez a 3 szó...
2017. júl. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keveset szedsz a tányérrea, ha meg jól laktál, akkor nem eszed meg.
2017. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ismerős a szitu..szoktam nézni ahogy a nagyobb gyerekek szájában forog a már undorral rágott hús, amit a jóllakottság-(vagy rossz minőség)-miatt nem tudnak lenyelni okásás nélkül..olyankor én szólok nekik(vendégségben)hogy nyugodtan köpjétek ki...akkor elindul egy vita, aztán sokadszor megmondom, hogy nem zabálni jöttünk, hanem társalogni..

a harag tart vagy pár napig...aztán kezdődik minden elölről...


nos ezzel nehéz mit kezdeni, mert a vendéglátó-(vagy bárki)- nehezen-(vagy nem)- akarja megérteni, hogy nem mindenki étkezik egyformán..

én is 1500 kcalon vagyok, megmondom, hogy nem kérek..ha elindul a "tessék még fogyasztani!" agyrém, akkor kénytelen vagyok előhozni, hogy nem akarok olyan kövér lenni, mint a Pistabácsi(vagy aki épp nincs ott) illetve a cukorbetegségemre hivatkozom-(ahol ezt beveszik)-...


nagyon nehéz megtartani a barátságot úgy, hogy a kínáló paraszt módra viselkedik..

...mert ha az 1500 helyett 2000 kcal kellene betolni, le van ejtve, majd lemegy, de zabahegyek..?


a kérdésedre jó válaszom nincs, de együttérzek veled.


Ahogy előttem szóló mondja, mondd te is azt.

2017. júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így! - ennél mesteribb "eljátszás" még nem volt.

Chaplin Table Ballet

https://www.youtube.com/watch?v=xoKbDNY0Zwg

2017. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg nemet mondani, roppant hasznos. Akkor is, ha hülyének néznek, megsértődnek, akármi.


Ismerem, amiről beszélsz, rokonok kvázi veszekedtek velem, amikor (átkozottul jó evő) gyermekként csak 2 nagy tányér paprikás csirkét ettem galuskával, s nem még többet, persze leves is volt, biztosan süti is... Mindig jól tudtam enni, de azért megvannak a határaim.

S nem jó háziasszony, aki tömi a vendéget, akárki akármit is gondol. Nem az.


Amúgy milyen vacsora az, hogy a vendég nem szedhet keveset, ha neki annyi kell? Eleve utálok pazarolni, én nem szedek túl sokat. S ha más szedne, akkor nem nyúlnék hozzá. Muszáj megvédenem a saját érdekeimet, akkor is, ha ez konfrontációt jelent... Inkább ő sértődjön meg, mint én legyek ártatlanul rosszul.

2017. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ba.zki de jó neked -.-
2017. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!