Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajjaj, már majdnem a 2000...

Ajjaj, már majdnem a 2000 kcal-nál tartok, szval elrontottam de csúnyán! Most mi lesz? Vagy még tűrhető?

Figyelt kérdés
Egész nap megettem egy egész fej hagymát, egy egész csirkét, 2 marék esetes uborkát, és majdnem 3 liter vizet ittam meg!!! :( Most a mozgást is reménytelennek látom...
2010. máj. 23. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
aham. és ez hol 2000 kalória? a hagyma az semmi, abból 8 kilót is ehetsz, a víz nem hízlal, uborka nem hízlal (ha nincs benne cukor) egy egész csirkét ettél. milyet? grillt? ha igen bőröstül? szerintem 1000 kalóriát nem ettél.
2010. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Netörődj vele én most nyomtam le egy tábla csokit :DD
2010. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2000 kcal??? inkább 800-1000, ha kb 70-80 dkg csirkét ettél, mert a többiben nemigen volt kalória...viszont semmi zöldség, gyümölcs és szénhidrát nem volt a menüdben, na ez hiba...nem mellesleg: számolj egy kicsit: [link]
2010. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!