Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy kaja amiről sehogysem...

Van egy kaja amiről sehogysem tudok lemondani, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A KFC-ből a Twister szendvicsről van szó ( csirkedarabok salátával és valami szósszal palacsintalapbda tekerve )


Egyszerűen imádom és kénytelen vagyok kiverni a fejemből, hogy egészségtelen, annyira egészségesen finomnak tűnik


De mit csináljak, mert kéne fogyózzak ? :-SS Belefér a menümbe egy héten 1x vagy ilyesmi ?


2010. máj. 23. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hogy a csudába ne tudnál lemondani róla, ez butaság! eleve, hogy ilyet egyél, be kell menned oda és megvenni.

ha még otthon lenne a szemed előtt... egyszerűen nem mész be ilyen idióta gyorskajáldákba.

vagy nézd meg a Supersize Me-t. hátha elmegy a kedved tőle...

2010. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan edd meg...egyrészt a tortilla és a csirke meg a saláta nem egészségtelen, másrészt egy sportos életmódot élő, kiegyensúlyozott étrenddel étkező ember kajájába alkalomadtán még egy nagy szelet torta is belefér, nemhogy egy szendvics....
2010. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
ha fogyózni akarsz akkor semmiféleképpen nem fér bele... sőt az egészséges étrendbe sem fér bele semmi olyan amit gyorsétteremben lehet kapni...
2010. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21:10...ecseteld pontosan, hogy mi az egészségtelen egy tortillatekercsben, amiben saláta, paradicsom és csirkemell van?
2010. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

off:hát 21:10-es nem válaszolta még meg neked de szerintem a szósz meg a tészta amiből készül.


on : mi lenne ha vennél te magad paradicsomot grillcsirkét és keresnél neten valami light tészta receptet és elkészítenéd? akkor a szósz kimarad belőle és a tészta is kevésbé egészségtelen lesz a többi meg paradicsom,csirkemell úgyis diétás

2010. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, de 420 kalóriánál kevesebb lenne ? Mert ez a Twister ennyi és szerintem ennél kevesebb nemigazán lehet és szerintem ez nemis olyan sok, ha figyelembe vesszük, hogy sült csirke van benne és szósz


de ha ezek hiányoznak akkor nem is hinném, hogy ennyire izlene

Na m1, sztem ha belefér a kalóriahatáramba akkor nincs gond s ha persze nem eszem ezt naponta

2010. máj. 24. 09:59
 7/15 anonim ***** válasza:

09:42 te tudod miből van egy tortilla? én igen, semmi egészségtelen nincs benne...meg abban a 1,5 teáskanálnyi majonézben sem, ami benne van, ugyanis bármennyire hihetetlen, de a zsírban oldódó vitaminok felszívódásához kell zsír is ;)


komolyan nem értem az embereket, minden egészségtelen, minden hizlal, cukor- meg lisztmizéria, gyorsétteremmizéria....emlékeztek Jamie Oliver hadjáratára a Meki ellen pár éve? mára megváltozott a véleménye neki is [link]


nem minden fekete vagy fehér...meg kéne tanulni sportosan élni és akkor nem lenne ez a sok esztelen divatfogyókúra olyan népszerű

2010. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát már megbocsáss de érdekes mód én 168 cm/51 kg vagyok nem hiszem ,hogy ez az eredményt sikerült volna elérnem és fent tartanom ha ezeket tömöm magamba a gyors éttermes kaja tele van ízfokozóval,tartósítószerrel jócskán úgyhogy nehogy azt hidd csak kis tortillácska van benne( mellesleg kíváncsi lennék az alapanyagok minőségére is bár jobb ha nem tudom)kedves kérdező se az egészséges életmódtól hízott el gondolom...aki akaraterő gyenge az elégedjen meg az XXL-es ruháival és tömje magába a gyorséttermi kosztot
2010. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
168 cm-hez az 51 kg nagyon kevés...gratulálok :S inkább sportolnál kicsit
2010. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pont hogy sporttal sikerült elérnem nem koplalással 1 óra futás v másfél óra aerobic naponta ...szal ebbe nem lehet bele kötni szarügy :P
2010. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!