Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A ducibb lányok mégis miért...

A ducibb lányok mégis miért nem tudnak lemondani a nassolásról?

Figyelt kérdés

Pl. amikor ide is írják hogy egész nap csak bűnöztek és jaj most mi lesz. Meg hogy nem bírja ki valaki csoki nélkül. Na de miért nem? Én eleve 2-3 hetente eszek ilyesmit mert annyira nem is kívánom, hányingerem lenne többet kéne ennem..

Szóval olyan hihetetlen hogy valaki erről nem képes lemondani, főleg ha még úgy is néz ki..fontosabb nekik a kaja mint a kinézetük vagy mi? O.o


2011. szept. 3. 10:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
95%
Elég éretlen még a gondolkodásod, rájöhetnél, hogy minden ember más és más. Persze mindenki szeretne jól kinézni, de valakinek az elhatározása kevés ahoz, hogy az édességekről lemondjon. Csak ezért nem szabad őket elítélni.
2011. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Akaratgyengeség.
2011. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Na ezt én sem értem. Én csokifüggő vagyok (olyan mint a cigi :S), de egy hónapig kínszenvedéssel kibírom nélküle. :D
2011. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Van, akinek szinte sosem hiányzik. Van, akinek csk néhány napig, aztán elmúlik a függőség. Van, akinél nem múlik el.
2011. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Szia. :) Mindenkinek mások az étkezési szokásai. Vannak akik azért kezdik el a csokit falni, mert lelki eredetű problémájuk van. Vannak úgymond 'kényszerevők', nem tudom érezted-e már hogy pl. beülsz a tévé elé és nem vagy éhes, de azért kimész a kamrába keresni valami nasit amin nyammoghatsz, és ezt a film alatt ötször is eljátszod.. A duciknak is fontos az alakjuk, csak lehet hogy akin mondjuk 10-20-*határ a csillagos ég* kg felesleg van az már úgy van vele hogy úgyis mindegy,hogy néz ki, ennyi plusz kiló úgysem fog lemenni róla. Valljuk be, enni mindig könnyebb mint tornázni, hogy lemenjen a felesleg. Mondok egy személyes példát. Nekem régen nem voltak barátaim,de érdekeltek azok a dolgok mint a többi gyereket, akkoriban Pokémon mániás voltam.. :) gyűjtöttem a chipsekből a tazookat. A végén már ott tartottam hogy volt vagy 300 tazoom, és minden egyes chipset én ettem meg.. +20 kg került rám. Akkoriban is szerettem volna olyan szép vékony lenni mint a többi lány, de kisebb voltam és nem annyira érdekelt még hogy tetsszek a fiúknak meg persze magamnak, sokkal jobb volt mikor megragadtam egy zacskó chipset és az egyfajta örömet nyújtott. Sokáig nem értem meg annyira,hogy elérjem azt a szintet hogy tényleg cselekedjek azért, hogy lemenjen rólam a feleslegem;(mert bizony ehhez fel kell nőni egy bizonyos mértékig) csak most tavasszal kezdtem el fogyózni és 15 kg- ot le is sikerült adnom azóta. (Chipset meg már 2-3 éve nem ettem..) :) Valahogy nagyon nehéz úgy elindulni a diétázás és sport útján, ha senki nem ösztönzi az embert .. Régen én is imádtam csokit enni, most meg már csak több hetente eszek, ahogy te, és akkor sem esik valami jól. A ducibbaknak viszont 'ki van tágulva' a bendőjük és többet kell fogyasztaniuk, mert minél többször többet és többet esznek annál többre van szükségük ahhoz, hogy úgy érezzék jól laktak. Nálam is volt olyan régen, hogy megláttam valamit és hiába nem voltam éhes, MEG KELLETT ENNEM. Nehogy pocsékba menjen, hiszen olyan finom.. akkor inkább megeszem. Egyébként akik ide írják, hogy egész nap bűnöztek, nem is mindig túlsúlyosak ám. (: De attól, hogy egy nap kicsit kihágtak valami plusz dologgal, amit nem terveztek megenni, még nem nagyon változik a súlyuk. Legtöbbször fiatal tini lányok írják hogy nem bírják ki csoki és édesség nélkül, szerintem csak akaraterő kérdése. Mondjuk az is egy megoldás ha elrejttetik az édességeket pl. az anyukájukkal hogy ne találják meg. De ha kicsit nagyobbak lesznek már nem annyira fogja őket érdekelni az evés. Bár részben a családi háttér is meghatározza a táplálkozást illetve a túlsúlyosoknál a diétázásban tudnak segíteni a szülők, de sajnos sok helyen hátráltatják is a gyereket. Remélem segíthettem neked. :)
2011. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Mert a pasijuk nem foglalkozik velük eleget, és ezt a hiányt evéssel pótolják.
2011. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Jól van, az te vagy.

A lelkieredetű nassoláshoz azt is hozzátenném, hogy olyanok is előfordulnak, akik pl depressziósok, és belül üresnek érzik magukat, azokkal előfordulhat, hogy azért esznek (pedig nem is éhesek), hogy kitöltsék azt az űrt (és ez nem tudatos).

2011. szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer valaki meg kívánja akkor miértne? Az tuti hogy jobb az alkoholnál a drogoknál és a cigarettánál. Valakinél ez is függőséget okoz mert nagyon szereti az ízét valaki csak akkor eszik ha megkívánja ami heti 1 szer ha előfordul. Ha megkívánom én is az édességet akkor eszek, ha ne kívánom meg akkor nem. Az egy dolog hogy te hetekig ki bírod nélküle de van aki annyira szereti hogy időnként megkívánja, ez emberi egyéniség. Ha neked van egy kedvenc ételed amit ha megkívánsz nyilván enni fogsz ugyanígy van ez a csokiknál is. Az már megint egyén függő dolog hogy valaki duci lesz tőle de vannak olyan emberek is akik egész nap kajálnak és szinte semmit nem híznak tőle, és le is lehet dolgozni ezt sportolással is, szóval nem feltétlen kell koplalni ahhoz hogy valaki szép és csinos legyen.
2011. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pl az a baj h "unalmamban" eszek néha.. És az is nagy probléma, ha nem ösztönöznek mozgásra. Az én szüleim sose mondták hogy menjek valami sportra, sosem írattak be kisgyerekként táncolni, teniszezni, stb. Most se nagyon mondják hogy menjek sportolni, csak azt h ne csak üljek/feküdjek egész nap a gép/tévé előtt/könyv fölött, hanem takarítsak meg ilyenek, de nem küldenek sportolni. nem vagyok kövér, de van rajtam felesleg, amit nem szeretek, és most jutottam el arra a szintre hogy teszek valamit magamért, hogy jobban érezzem magam (mert így nem érzem jól magam. Elkezdtem kondizni, és nagyon szeretek járni! Tökre élvezem! :D És tényleg nem azért akarok vékony(abb) lenni, mert ez a "divat" meg hogy a legtöbb lány ropi. Én nem ropi akarok lenni, hanem formás, feszes bőrű, az a pont jó kategória. És teljes mértékben magamért csinálom. Mindenkinek el kell jutnia egy olyan pontra, ahol tényleg magáért akar tenni, és nem mások miatt. (Bocsi hogy ezt így leírtam, nem teljesen a kérdéshez kapcsolódik, de gondoltam megosztom veletek! :))
2011. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Függőség.

Mint a cigi vagy a drog.

Tudom, benne voltam és a mai napig a szervezetem kiált, kínoz, ha valami édeset lát.

Ennyi, ez nem csak akaratgyengeség vagy egyebek.

2011. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!