Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit javasoltok? (többi lent)

Mit javasoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés
166cm vagyok és 53kg. Azelőtt 57kg voltam és nem éreztem jól magam a bőrömben mert alapjába vékony vagyok és tulnyómórészt a combomra jött fel minden felesleg kb két év alatt, és akkor sem azért mert olyan sokat ettem volna, egyszerűen szörnyen rendszertelen voltam. Mikor helyretettem az anyagcserém, diétáztam és sportoltam valamicskét, lefogytam 53kg-ra, de most nem tudom hogy igy ehetek-e úgy mind egy normális ember, ahogy a társaságomban mindenki anélkül hogy visszaszedném a dagadt combot (persze mértékkel). Engem nagyon bánt ez a dolog, rosszul érzem magam miatta s gondoltam leirom hátha valaki normális tud tanácsot adni... Egyszerűen nem szeretnék örökre diétásan enni, mert annyira rosz érzés más vékony lányokat nézni ahogy zabálnak. 18lány

2017. aug. 7. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Sportolj sokat, egyél egyészséges ételeket, sok gyümölcsöt, zöldséget, hüvelyeseket, gabonát. Lehetőleg ne feldolgozott, zsíros, hozzáadott cukors dolgokat egyél (olajos krumpli helyett sima főtt krumpplit, stb)


Ha sokat diétázol egészségtelenül, akkor lelassítod az anyagcserédet. Növeld a napi kalóriabeviteledet, sportolj, és akkor helyre tudod állítani az anyagcserédet.

2017. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyél rendesen s majd meglátod, hízol-e, más ezt meg nem tudja neked jósolni. Hacsak nem eszel rengeteget, ha hízol is, az oly lassú lesz, hogy felesleges aggódnod, észre fogod venni időben.


Teljesen felesleges másokat irigyelni, amúgysem tudhatod, hogy a szerinted zabáló lány többet eszik-e, mint te, nem látod egész nap, de azt sem, mennyit mozog. Egyébként is, én inkább sajnálom azokat, akik zabálnak és rontják az egészségüket, majd 10 év múlva elhíznak, mert megváltozik a testük, de a táplálkozási szokásaik nem és azt sem tudják, mi nekik a jó.

De a szép lányokat sem irigylem, mégis mi értelme lenne annak? :D

Te te vagy, hozd ki az életedből, amit tudsz. Amíg nem hízol igen kevés evés mellett, addig még nincs is nagy vész, én azokat sajnálom igazán, akik olyanok.


Ha óvatosan emeled a kalóriamennyiséget, főleg nem lehet gond. S ha eddig fogytál, kicsit több evéssel sem fogsz hízni, csak súlyt tartani.

2017. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyél rendesen! Csak ne szemét kajákat. Igyál legalább napi 2 liter vizet (!) ne cukros löttyöket. Sok rostos étel, kevés csipsz, csoki, péksüti. Mozogj rendszeresen! Ss
2017. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!