Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiatal lány vagyok. Hogyan...

Fiatal lány vagyok. Hogyan fogyhatnék könnyedék a combom belső feléből, és feszesithetném a popsimat?

Figyelt kérdés
Itt a strandszezon, és szeretnék jól kinézni. Sosem voltam kövér, szép alakkal vagyok megáldva. (160cm/50kg) A combom belső felén fent, pici zsírpárnák lettek a tél folyamán, a popsim pedig kicsit löttyedt lett, ezeket a "problémáimat" szeretném orvosolni. Ha valaki tudna mondani gyakorlatokat, vagy esetleg videót is linkelnétek nagyon megköszönném. :)
2010. máj. 23. 22:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
leginkább itthon végezhető dolgokra gondoltam :) sajnos nincs pénzem edzőterembe járni
2010. máj. 23. 22:29
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
bringázz és hízz egy kicsit, ha lehet izmot ;)
2010. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elég sokat biciklizek, mind szobakerékpáron mind simán is, és valahogy nem segít.
2010. máj. 23. 22:36
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Futás és Rubint R. tuti kombináció combra és popsira.-))

Sok sikert:-))

2010. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Belsőcombra, farizomra a lovaglás a legjobb.
2010. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy külön nem tudsz fogyni, hogy csak egy helyről, mert az benne van a génedben, hogy milyen a testalkatod, viszont ha mindenhonnan fogysz, akkor onnan is.


A bringánál pedig sem mindegy mit csinálsz.

pl ha állva bringázol, vagy ha hegyre fölfelé mész, azzal többet érsz.

2010. máj. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mért szerinted egész nap a leejtőn gurulok? '-.-
2010. máj. 26. 14:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy gondolta, hogy ne egész végig csak tekerj, tekerj a szobabiciklin, vagy a sima biciklin ne a sima, egyenes terepen menj, hanem lehetőleg lejtőn. :) Amúgy a futás is hasznos dolog. :)
2010. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Belső comb: hanyattfekszel a földre, lábakat a magasba, szétnyitod terpeszbe, majd összezárod a magasban. Ezt nehezítheted, ha végtagsúlyzót teszel a bokáidra (1-2 kilósat). De a pici zsírpárnákhoz nem szükséges a súlyzó. Szóval ebből a tárogatásból jó sokat, kifulladásig. :)

Fenék1: Ha panelban vagy társasházban laksz, akkor használd ki a lépcsőt! A sarkaddal is lépj rá a fokokra.

Fenék2: Négykézláb, hátra felemeled a lábad jó sokszor. Ezután oldalra is emeled, szintén sokszor.


Közben hallgass zenét, úgy elviselhetőbb ;)

2010. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Még az előző kommentelő vagyok. Azt fűzném még hozzá, hogy a biciklizés nem jó belső combra. A fenékre jó, de arra sem kimondottan.
2010. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!