Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Merre lenne...

Hogyan tovább? Merre lenne érdemes haladnom, mit ajánlotok? Bevált módszerek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 163 cm, 75 kilogramm.

Rendszeresen sportolok (tánc, az edzések magukban foglalnak sok ugrálást, erősítést, és aerobik/kardio mozgásokat), tulajdonképpen nem, vagy csak nagyon ritkán eszek édességet, zsíros ételeket.

Az elmúlt nyáron szedtem fel 8 kilogrammot, mert egy kisebb baleset miatt hónapokig nem mozoghattam, de azóta ezt a felesleget nem sikerült leadnom, és előtte sem voltam egy nádszál, de már nagyon nem érzem jól magam a bőrömben. Nemrég egy vérvételben ellenőrizték a pajzsmirigyemet is, nem volt vele gond, illetve semmi más, hízást okozó elváltozást sem találtak.


Merre lenne érdemes haladnom, mit ajánlotok? Nem feltétlen gyors, de tartós fogyást szeretnék elérni. Van valami bevált módszeretek? Étrendben, életmódban, és aktivitásban is változtatni szeretnék, ha ezzel eredményt érek el.



2017. aug. 8. 19:28
 1/1 anonim válasza:
Szerintem mindenképp fordulj vagy személyi edzőhöz, vagy olyan szakemberhez, aki ki tud alakítani neked egy egészséges étrendet. Figyeld a kalóriákat, akkor az sem baj, ha nem tudsz mozogni (nem tudom, hogy a jelenlegi állapotod milyen és hogy tudsz-e már sportolni).
2017. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!