Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Addig mondta a párom, hogy...

Addig mondta a párom, hogy egyek míg meghiztam?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon vékony lány voltam 175/46kg.Amikor megismertem a páromat Ő mindig mondta,hogy jó lenne ha hiznek,ennek többet hogy legalább 5kg legyen plusz,de lehet 10is.... Az elmúlt 5 évben már külföldön lakunk éjjel nappal dolgozunk nem igazán figyeltem arra hogy mit eszek...Párszor év közben mondta h végre kicsit hiztam stb,és mennyire tetszik neki,de igazából nem foglalkoztam Vele bar láttam magamon,hogy hiztam...Aztán 3 éve kb 56kg lettem ami egyepkent jól is állt,a párom szerette és mások is mondtak h jobb így.Viszont folytattam az életmódot ugyanúgy,este éves stb....Tegnap a mérlegen elértem a 70kg-ot...A párom szerinte ez jó lehetne több is...csak szerintem beteges ez?Nagyon meghiztam? 23/L

2017. aug. 9. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
175 cm magassághoz a 70 kiló még mindig jó. Nem fogynod kell, hanem sportolni, hogy izmos legyél egy kicsit.
2017. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hmm, reménykedj benne, hogy nem akar levágni vacsorára. :D De amúgy a humort félretéve, ez még belefér, teljesen jó a súlyod. :)
2018. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyáltalán nem, ez még teljesen jó. Az én barátnőm 170 cm, és 60 kg-ról hízott mellettem négy és fél év alatt 85-re. Bár nem én kértem, hanem magától gömbölyödött ki, semmi bajom ezzel, jobban vagyunk, mint bármikor korábban.
2018. jan. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!