Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek reggelire és vacsorá...

Mit egyek reggelire és vacsorára? 3 hónap alatt 20 kg menni fog?

Figyelt kérdés

Mától hoznak nekem fitnes menüt,mivel muszáj elkezdenem fogyókúrázni hiszen a 165 cm-hez,75 kg vagyok.Fél éve még 65 kg voltam,viszont azóta itthon élek és hiába eszek mértékletesen annyira zsírosan és egészségtelenül főznek,hogy hamar meghíztam.Most ezentúl heti 5X kapok diétás ebédet,de szeretném tudni,hogy mit ehetek,ihatok,hogy most még vékonyabb legyek mint amilyen voltam.(bár nem is voltam vékony,inkább teltkarcsú).

Még egy kérdés.nekem tejeskávé nélkül nem indul a nap.Ihatom azt?Vagy hogy formáljam azt is fogyókúrássá?


2010. máj. 24. 11:01
 1/5 anonim válasza:
Szia! Bármit ehetsz reggelire, ebédre, vacsorára, csak ne sokat, inkább többször egyél egy nap keveset, mint egyszerre sokat, és a mozgás a fontos, a Reggeli amúgy meghatározó azt semmiképp nem szabad kihagyni, sztem reggelire joghurt az nagyon jó, ebédre, meleg étel vacsira valami gyümölcs, vagy saláta, vacsira nem szabad nehezet enni és későn sem kb. 6kor vacsizz, szénsavasat sem jó inni, inkább valami természetesebb eredetűt. a Tejes kávéval nincs sztem baj, de egyél is valamit mellé!
2010. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már nem tudom, melyik ebédszállítónál, de valamelyiknél van olyan fitness-menü, amihez hoznak neked vacsorát és másnapra reggelit is, és akkor nem kell törnöd a fejed, mit ehetsz.

A tejeskávéval semmi baj nincs, csak cukor helyett édesítőszert tegyél bele.

2010. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

20 kg-ot 3 hónap alatt...hajrá, ha lógó bőrt akarsz, nem mellesleg nincs is szükséged 20 kg fogyásra, max 10 kg-ra


de ha felemelnéd a feneked és inkább sportolnál, akkor azzal többre mennél

2010. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem csak a táplálkozással szeretnék fogyni,mert tudom,hogy azzal lehetetlen.természetesen a sport is hozzájön a fogyókúrához.


még annyi kérdésem lenne,hogy ami megmaradt ebédről étel,azt délután 3 körül megehetném-e?nem lesz az már úgy sok?

2010. máj. 24. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló "paraméterekkel" rendelkezem, mint te. Pár hete futok és odafigyelek az étkezésemre. Én reggelire müzlit eszem, vagy teljes kiörlésű kényérből vagy hamlettel szemdvicset, vacsorára inkább zöldséget, salátát, vagy virslit, meg ilyeneket. Kitartás, és sok sikert! Ja, szerintem sok a 20 kiló fogyás, elég a 15 is! Nekem elég vastag csontozatom van, amikor 60 kilós voltam, akkor volt bomba alakom, ha már lementem 55-re, akkor totál gebe voltam, az xs-es nadrág nagy volt rám.
2010. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!