Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire számítok kövérnek?

Mennyire számítok kövérnek?

Figyelt kérdés

Először is, tudom, hogy kép alapján nehéz megmondani, hiszen ki tudja, hogyan oszlik el, most viszont nem tudok képet csatolni.

Leírnám az adataimat, és az alapján lennék kíváncsi :)


164 centi vagyok és 65.4 És 66.6 között ingadozom már egy hete.

Mellbőség: 94 centi

Derékbőség: 76 centi

Csípőbőség: 98 centi

Combok: 54 centi


Három hete diétázom, 68 kilóról indultam, és hát jelenleg 65-66 kilóra sikerült eljutnom. Naponta 1200-1500 kalóriát eszem, és sosem többet, mint az alap, amit a szervezetem eleve eléget. Mozogni nem sokat mozgok egyelőre, mert nem bírom a meleget és rosszul leszek, de pár naponta erősítek kicsit (guggolás, fekvőtámasz, kitörés, satöbbi, otthon, szobában végezhető gyakorlatok)


Egyébként 16/lány vagyok :) Ebben a tempóban szerintetek mikorra érhetem el az áhított 56 kilót? (ennyi voltam két éve, csak valamiért meghíztam, pedig semmivel sem ettem többet, mint előtte)


Előre is köszi szépen a válaszokat :)



2017. aug. 10. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 1200-1500 elég kevés. Nekem legalábbis az volt, eleinte még jó volt, de kb fél év után kezdtem érezni, hogy tök gyenge vagyok és folyamatosan ingerült is voltam.

Most sokat erősítek és 2000 de van, hogy 2500 kcalt is eszem/nap, vissza is szedtem pont annyit amennyit leadtam, de egyáltalán nem úgy nézek ki...össze se lehet hasonlítani. Akkor kis puha voltam, most meg formás vagyok mindenhol.

Szóval csak óvatosan a nagyon kevés kalóriával, tapasztald ki magadon.

2017. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1, köszönöm a tanácsot :) Jelenleg elég ennyi, nem érzem magam gyengének, csak éhesnek, de biztos elmúlik majd ez is. Egyébként azért eszem ennyit csak, mert ennyivel vagyok képes fogyni, ha többet eszem, csak hízok sajnos.
2017. aug. 10. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Dagadt vagy ! foggyá le !
2017. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!