Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövérnek számítok? Vagy....

Kövérnek számítok? Vagy. Mondjuk úgy, , húsosabbnak"?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,172-173 cm magas és 56-60-65kg(mindig változik).Tudom a koromhoz képest elég magas vagyok,és ez persze nem csak a magasságomon mutatkozik meg (értsd:nagyobb mell[75B])Én kövérnek látom magam,és a környezetemtől is egyre többet hallok ilyen utalásokat.Bár elkezdtem egy kisebb fogyókúrát úgy 1-2 hónapja,de nem látok eredményt,pedig már nem iszok cukrosat,csak vizet,nem eszem csokit,chipset csak olyan kéthetente egyszer.Bár az anyum szerint a combom már kezd narancsbőrös lenni,de a barátnőim szerint azok csak az erek.Tehát most fogalmam sincs,hogy most akkor kövér vagyok,vagy nem?

2017. jún. 16. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyenge a kép , mi nem látunk belőle semmit.
2017. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
56-65 kiló között folyton változol (??) azt hogy?:D Rajtam is néha-néha 1-3 kilóval van kevesebb/több, de nem 9-el. A 65 kiló még normális szerintem, de a zsíreloszlása se mindegy a testeden.
2017. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tölts fel magadról egy fejetlen képet, akkor tudunk csak válaszolni.


Nem értem, hogy lehet a narancsbőrt erekkel összekeverni.

2017. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké,figyu!A 2. válaszolóval közölném,hogy nem 2 naponta változik,oké?Értem én,hogy nem akartál megbántani(vagyis gondolom),de azért nem kell közölni NEKED IS (!!!),hogy túl változó a testsúlyom!Megkapom ezt elégszer.Az 1. válaszoló fogalmam sincs milyen képről (?) beszél,megírtam minden szükséges adatot,ha így értette!
2017. jún. 16. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha megbántottalak kérdező, nem állt szándékomban:))
2017. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kép nélkül sajnos nem lehet ezt megmondani.

Főleg, hogy nem egészséges, hogy így változik a testsúlyod, és ezt nem cseszegetésből mondom.

Pláne nem értem, hogy hogy kezdhetett el narancsbőrös lenni a combod azóta, hogy már elkezdtél 2 hónapja fogyózni.

Folytasd szerintem a fogyókúrát amit csinálsz, ha 2-3 hónap múlva sem csökken a súlyod akkor változtass valamin, mert azért fogyáshoz idő kell.

2017. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!