Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kilóban miért nem látszik meg...

Kilóban miért nem látszik meg a fogyás?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja elkezdtem sokkal egészségesebben étkezni és kevesebbet is enni, tornázni, futni.Egészségi állapotom miatt, de mellékesen jó lenne 10-15 kg-ot leadni.Érzem hogy fogytam, derékban nadrágon, blúzokon, látom a tükörben is, hogy nincs akkora hasam, könnyebben mozgok, jobban érzem magam.De azóta 2-szer megmértem magam, és semmit nem fogytam mérleg szerint.Mi ennek az oka?

2017. aug. 11. 08:12
 1/3 peprocisz válasza:
Nem tudom ez-e nálad az ok, vagy hogy mennyit erősödhettél ez alatt a másfél hónap alatt, de nekem anyukám és a tesitanárom is azt mondta, jogy az izom nehezebb, mint a zsír. Emiatt előforrdulhat akár az is, hogy ha nem csak diétásan eszel, hanem többet is kezdesz mozogni (ami sokkal jobb, mintha csak keveset eszel), akkor az izmosodás miatt először kilók szerint 'hízol'. Mert már elkezdesz izmosodni, de még nem jött le annyi felesleg. Remélem érthetően tudtam fogalmazni.😊
2017. aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell ennyire a kilók nézegetéséhez ragaszkodni :)

Szerintem, ha maradsz az új életmódnál, akkor kilóban is kevesebb leszel.

De a lényeg a tükör és hogy hogyan állnak a ruhák.

2017. aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha elégedett vagy az eredménnyel, akkor mit számít a mérleg?
2017. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!