Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdek edzeni (minden...

Ha elkezdek edzeni (minden másnap 2-300 húzódzkodás ab generator-ön + 2x1- vagy 3×1 perc planking), de az étrendemen nem változtatok, akkor van rá esély, hogy rövid időn belül leadok 5 kg-ot? Meg izmosodni is szeretnék egy kicsit.

Figyelt kérdés

Azt, hogy nem változtatok az étrendemen, azt úgy értem, hogy nem állok át diétás- meg bio kajákra, csak hanyagolom az édességet, meg a cukros üdítőket.

Így is működhet a fogyás, ha minden másnap becsületesen végigcsinálom az edzést? A húzodzkodást úgy szoktam, hogy 8x25 vagy 12x25 1 perces pihenőkkel a planking között meg 2-3 perc pihenőt szoktam tartani. Jól csinálom?

És ha igen, akkor mennyi időn belül várhatok látható változást a testemen?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 14. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz 25 ot huzodzkodni akkor szerintem semmin se kell valtoztass
2017. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És ahhoz elég lehet ennyi -amit a kérdésben leírtam-, hogy megtartsam a mostani alakomat?

Ha fogynom nem is kell, elhízni sem szeretnék.

2017. aug. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!