Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elhatároztam hogy le szeretnék...

Elhatároztam hogy le szeretnék fogyni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,166 cm,80 kg.Mindig is túlsúlyos voltam,de végre elhatároztam hogy le szeretnék fogyni.Kb 20-25 kg-ot.Edzőterembe nem tudok elmenni,illetve nincs pénzem különleges fogyasztó szerekre.Valaki tudna nekem egy olyan embert ajánlani aki tudna nekem egy jó étrendet ajánlani? Illetve szeretnék mozogni itthon,és a saját súlyos edzés mellett szeretnék elkezdeni zumbázni vagy valami ilyesmit.Tudnátok ehhez videókat ajánlani? Valami plusz tanács? Van olyan aki csinálná ezt velem együtt?
2017. aug. 15. 22:28
 1/5 anonim válasza:

Én sosem fogyóztam, nekem ami bejött:

-annyira utáltam magam kövéren, hogy teljesen depresszióba estem. És már azon kaptam magam, hogy gyümölcslevet és ásványvizet iszok bánatomban és egy szendvics max és egy kis sajt kenyérre. Borral szoktam elnyomni az éhséget vagy cigarettával.

Én lefogytam de azért nem ajánlom.

2017. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ST22Lacika, kamionos videós, most éppen egy ilyen hogyan fogyj dolgot csinál. Kamionban csinálja és magyar fizetésekhez igazítva, tehát sok hely nem kell neki, és drága dolgok sem.


Ami a lényeg az az, hogy az egy nap elhasznált kalóriáknál kevesebbet vigyél be. 1 kg zsír fogyása az 7000 kalória. Egy könnyed mozgást (120-140es pulzus környékén) gyakorlatozol egy órát, meg mellette egészségesen eszel akkor egészséges tempóban tudsz fogyni. Nézd meg a kaják kcal tartalmát és súlyát, egyél olyat ami kevesebb kcal és több a súlya, térfogata, így nem fogsz éhezni. Tápanyagot ne vonj meg (pl zsír, szénhidrát) azok fontosak, csak mértékkel kell enni. Innentől már csak idő kérdése. Gyorsan ne akarj fogyni, nem tud összehúzódni időben a bőröd, a csodaszereknek pedig ne higgy, nem működnek.

2017. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eloszor is keress egy oldalt ami kiszamolja neked a BMR-odat, azaz hogy mennyi kaloriat eget el a szervezetedbegy nap. Nekem az valt be, hogy kb annyi, vagy kevesebb kcalt ettem a nap, es emellett mozogtsm es ugye azert fogytam mert igy minuszba kerultem. Nemtudom ez ertheto-e. Tolts le egy appot kaloriaszamolashoz, en a YAZIOt hasznalom, es nagyon jo mert magyarul is benne vannak a dolgok magyar markakkal meg minden. Sok sikert
2017. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az "elhatároztam, hogy szeretnék" összetétel értelmetlen.

Határozd el és AKARD a fogyást.

Ehhez persze kevés az akármilyen divatos módszer-meghatározta étrend. Kell a rendszeres mozgás!

.

No ne má'!

Állítólag 13 éves vagy, ide, a GyKra jösz kérdezni, de a YT-ot nem tudod egyedül használni?

.

Ha elhatároztad, hogy fogyni AKARSZ, ezért lehetőség szerint minden értelmeset(!) megteszel, sok sikert!

2017. aug. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Semmiképpen ne próbálj ki netről szedett diétákat egyedül! Valószínűleg nem is kell semmi különlegeset enned, kevesebb fehér kenyér, zsír, finomított cukor, próbálj minél több nyers ételt enni, friss zöldség-gyümölcs, és IGYÁL!Minél több friss, tiszta vizet igyál. Atúlsúlyos embereknek általában anyagcsereproblémáik is vannak, renyhe veseműködés stb.

A bőséges vízfogyasztás, ill. a rendszeres, napi többszöri étkezés (nem nassolás, én ajánlom, h szabj meg magadnak egy számot, hányszor ehetsz egy np) ezen segít.

Szükséged lehet lelki segítségre, támogatásra is, szinte biztos, hogy komoly pszichológiai gátak húzódnak a háttérben, jó lenne beszélni a szüleiddel a tervedről, ill. egy szakértő személy bevonása is sokat segíthet a helyzeten.

A mozgás is nagyon fontos lépés, én a futást ajánlom, szinte semmi nem kell hozzá, csak egy cipő, és nagyon jól lehet vele fogyni, sikerélményt okoz, de bármi jó lehet, amitől megizzadsz.

Ne gondolj semmi különlegesre, nem kell exra diétákkal kísérletezni

2018. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!