Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 évesen hogy tudnék fogyni?

13 évesen hogy tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék 10-15 kilót. Milyen fogyókúra módszert ajánlottok?


Megpróbálok többet mozogni és sportolni. És egyészségesebben táplálkozni.


A válaszokat előre köszönöm. 😘



2017. aug. 15. 09:13
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy milyen az alkatod, de nagyon soknak hallatszódig amúgy amiket elmondtál azok a jók.: ) Én cukorbeteg vagyok mellékesen és amúgy sem ehettem ilyen cukros vackokat nem azt mondom, hogy eltiltva voltam tőle hanem sokszor és keveset ettem így valahogy jobb volt, régebben sokkal pufibb voltam mert kevésszer sokat ettem és így könnyebb volt kilogrammokat felszednem. Hiába voltam akkor magas mégsem oszlott el rajtam a kiló átlagosan. Mostanára meg van kötve, hogy napi 5-6szor ennem kell de nem sokat hanem apránként. Így fogytam le, na meg persze verseny táncoltam, meg kipróbáltam különböző sportokat. No meg nem ittam cukros italokat amikben ilyen tartósítószer is volt benne mert azelőtt sokat ittam és hát fájt is tőle a hasam sokszor rendesen. Nem ettem meg egyszerre egy tábla csokit(jó ez most durva példa volt) hanem csak egy-egy sort. Remélem tudtam segíteni, és lehet, hogy egy kicsit fura életmód ez a cukorbetegség meg lehet hülyeség, de ez segített lefogyni mert amúgy tényleg nagyon pufi voltam és más betegségre is ráment volna. Na meg a pufiságom miatt lettem nagyjából cukorbeteg. További szép napot mindenkinek!...: ) 12/L(lány) Hello!
2017. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány centi és hány kiló vagy. Ezek az adatok nélkül nehéz megmondani, milyen fogyási tipet írjanak. Fontos ,hogy hosszabb vagy rövidebb idő alatt akarod leadni ezt a 10 - 15 kg-ot. Mivel én is fogyózok/diétázok, ajánlom a kalória számolást. Előveszel egy üres füzetet és beleírod, hogy aznap mit ettél (mennyit) és annak a kalória tartalmát. A gyorsan akarsz akkor ajánlom a napi 1200-1500 kalóriát ha viszont gyorsabban, akkor meg 1300 legyen a maximum kalória beviteled. Én kb. 3-4 hete kezdtem el fogyózni és eddig 4-5 kiló ment le. Ha esetleg sikerül fogynod akkor ne ilyedj meg ha egyszercsak megáll a fogyás! Ez vele jár de 1-2 héten belül Újra beindul :) /13L
2017. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
60%
Szia! Én nagyon sokat próbálkoztam azzal,hogy kevesebbet ettem és kicsit hanyagoltam az édességeket! Egy idő után fogytam is de azt vettem észre h ez így nagyon lassú aztán egy hétre elmentem egy táborba ahol semmi cukros üdítő nem volt csak víz és hat én utalom a vizet így soha nem iszok azt csak gyümölcsleveket pl.cappy,Sió.... na és hat ott csak vizet tudtam inni így arra rá szoktam mire haza jöttem megkértem magam és fogytam 1 kilót! Nagyon durva volt! Azóta csak vizet iszok és így nagyon jól mennek le rólam a plusz kilók! Szerintem csináld te is ezt kevesebbet egyel nem sok édességet és sok vizet! Meglátod sikerülni fog! 14/L
2017. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😇
2017. aug. 16. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!