Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni? Nagyon...

Hogyan tudnék fogyni? Nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 163 cm és most mértem magam, 57 kg. Amikor megláttam, majdnem elájultam. Nagyon szeretnék fogyni, mert kövérnek érzem magam. Minden nap, este futok 2 km-t, (többet kéne?) kerülöm a cukrot, de persze néha becsúszik egy nutellás palacsinta. Minden nap számolom a kalóriákat, és mindig legfeljebb 1200. Továbbá minden héten kétszer két órát táncolok és tornászok.

Mégis kövér vagyok. Kérlek, segítsetek, hogy hogyan tudnék fogyni.


2017. aug. 18. 18:10
 1/5 A kérdező kommentje:
45-50 kg szeretnék lenni minél hamarabb
2017. aug. 18. 18:44
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj fogyni :) Felesleges, inkább mozogj többet.
2017. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyok sok sport, emellett ennyi kalóriával muszáj lenne fogynod. Arra gyanakszom hogy túlságosan belassíthattad az anyagcseréd, és a tested raktároz, hiszen 1200 amúgy is kevés nemhogy sport mellett! Szerintem próbáld kicsit növelni a beviteled, 1400-1500 szerintem simán mehet fogyókúrához ilyen életmód mellett!

Sok sikert kívánok és szeresd magad, kérlek, hidd el tökéletes testtel is lehet utálni magad, én már csak tudom, ez az egész fejben dől el!

2017. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

És ha 1500 kalóriát viszek be, akkor biztos nem fogok mégjobban hízni?

2017. aug. 18. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Ne egyből 1500 at egyél

Szépen fokozatosan.

Heti 50-100kcal emeld.

2017. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!