Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak még és tegyem...

Hogyan fogyjak még és tegyem stabillá a súlyom?

Figyelt kérdés

Évről évre nehezebb lettem, ami eleinte nem zavart (két-három évvel ezelőtt nagyon vékony voltam), de kb. egy hónapja felmentem 60 kilóra. Ez nagyon kiborított, mert már azelőtt se voltam megelégedve magammal, de egy hónap alatt sikerült leküzdenem magam 56-ra. A probléma csak annyi, hogy még mindig nem vagyok elégedett, a súlyom nem mozdul tovább lefelé és rettegek, hogy amint egy kicsit is engedek a "diétán" azonnal minden visszajön rám. Tehát a kérdés az, hogyan fogyjak még és tartsam meg a súlyom.

Ui. 14 éves vagyok, rendszeres mozgás meg van, de félek, ha elindul a tanév, felborul az egész kis életritmusom és értelmetlenné válik ez az egész.


2017. aug. 19. 20:12
 1/2 anonim válasza:

Szia,

Elso es legfontosabb: NE a merleget nezd! En is 17eves vagyok es a te korodban kezdtem el figyelni magamra (soha nem voltam kover, ovis korom ots mozgok is,csak az utobbi nehany evben az etrendemen változtattam)

En is majdnem 170 cm vagyok es altalaban 57-63kg kozott mozgok es LESZ*ROM :) 57kilosan is S-es ruhat hordok es 63kilosan is. Ahogy mozogsz az izmaidat fogod epiteni ezaltan a merleg vagy egyaltalan nem mozdul,vagy felfele megy. En azt csinalom,hogy minden honapban pl 5-en lemerem magam (derek,bal-jobb comb,csipo....) es felirom, következo honapban szinten. Ugy fogod latni a valtozast hidd el :)

Meg valami: NE kaloriakat szamolj es ne fogyokurazz/dietazz (allergias vagyok ezekre a szavakra). A feherje es szénhidrát bevitelt nezd! Sok sikert es barmikor irhatsz nekem

2017. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. aug. 20. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!