Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 6-7 hónap...

Hogyan fogyjak le 6-7 hónap alatt 20-25 kgt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogyni szeretnék 20-25 kgt.

Nagyon sokat híztam 2 év alatt. Ami 20-30 kg volt, amit most leszeretnék adni iskola idő alatt. Lehet iskola idő alatt jobban fog menni, mert most nyári szünetben nem csinálok semmit egész nap, csak alszok/eszek/gépezek.

Iskola időben persze ez sokat fog változtatni.

Naponta szerintem olyan 1-2 óra edzés elég lenne.

Viszont edzőterembe nem tudok elmenni, mert nincs rá alkalmam.(Nincs a közelemben) Semmilyen edző szettem nincs. azaz ilyen súlyzók stb.

Futni sincs alkalmam elmenni..

Étkezést is változtatni szeretném.

Csak nem tudom,hogy milyen étkezés segítene ebben a fogyásban. Ha tudtok esetleg valami étrendet írni, hogy reggelire,ebédre,vacsorára mit kéne ennem.

Ha tudtok jó, bevált módszereket mozgásra is,(pl: planks, felülés, hasprés, guggolás) kérlek írjatok, mert tudom,hogy mozgásra is szükség van ebben és az étkezés nem ér sokat, ha nem mozgunk mellé.

Nagyon megköszönném, ha segítenétek, hogy mit tudnék tenni,hogy gyorsabban fogyjak!

13/L 170cm és 84kg.

Válaszokat előre is köszönöm mindenkinek!



2017. aug. 15. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Fél év alatt nem normális ennyit fogyni. Felzabálni se ennyi hónap alatt zabáltad fel a hájat. Ami mellesleg 13 éves lány létedre szégyenletes. Inkább mozdulj meg rendszeresen és egyél egészségesen. Az x ideig tartó diétának semmi értelmi. Amint nem 1000 kalóriát eszel megint, a leadott súly többszörösét tapsolod vissza. Lassan, de biztosan érdemes fogyni.
2017. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Az étrendet NEM kell változtatni. (A kevesebb kalória-blabla az olyan ökrök kreálmánya, mint amilyen Norbi.)


Mozogj. A "nem tudok elmenni futni" csak kifogás. Amúgy javaslom a fegyencedzést (ebben nincs futás, a saját testeddel edzel). (Paul "Coach" Wade: Fegyencedzés)

2017. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szenvedés nélkül heti 30 dekát le lehet adni. az 7 hónap alatt 8-9 kiló. Ha durvábban fogysz, ami elég veszélyes egy igencsak növésben lévő kamaszlánynak, tehát heti 0,5 kg, az már 7 hónap alatt 14 kg.


ehhez is jó diéta kell, amit kemény fegyelemmel betartasz.

Nos a fegyelem az nálad nem megy. maradsz szép gömbölyűen kövér. kérdés a szíved meddig bírja?


pedig olyan bombázó lehetnél, hogy csak na...

2017. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Danielle Peazer videók youtube-on. :)
2017. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kalóriabázis.hu

Itt leírja hogy ebben az esetben mennyi kalóriát fogyassz és segít számolni.

2017. aug. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Menni fog én 13 kilót fogytam 4 hónap alatt, (és kevesebről indultam mint te) úgyhogy neked biztosan sikerülni fog 7 hónap alatt a 20. Ha van kitartásod. A kaloriabázis.hu-n kapsz egy kalóriakeretet ehez a célhoz. (Ne ijedj meg, most mondom hogy ez elég alacsony lesz. De mit akarsz jobban? Sokat enni, vagy csinosnak lenni?)

Kalóriaszámolás mindig beválik.


Az előző voltam

2017. aug. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez a fogyniakarás csak fellángolás. A kaloriabazis.hu-hoz kitartás kell.

(de megéri)

2017. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is 170 cm vagyok, 64 kg, és én ebből szeretnék leadni 15-20 kg-t..

15l

2017. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!