Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék 4-5 kg-ot?...

Hogyan fogyhatnék 4-5 kg-ot? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben híztam pár kg-ot. Kb. 5 kg-ot szeretnék leadni. Csökkentettem már az étkezési adagokat, illetve próbálom mellőzni a kenyeret. Ezenkívül tornázok is itthon.

Mit javasoltok, hogyan tudnám azt a pár kg-ot leadni? És megtartani a súlyom, hogy ne jöjjön vissza.

22/L


2017. aug. 20. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem az jó,amit eddig elkezdtél, próbáld meg, hogy este már egyáltalán ne egyél szénhidrátot, tehát se pékárut, se rizst, krumplit, vagy bármilyen köretet (salátát sem!) Inkább ha nagyon éhes vagy, egyél egy kevés párolt husit, vagy igyál egy fehérjeturmixot (olyat,amiben nincs cukor) A rizst,illetve zöldségköretet ebédhez még el tudom képzelni,reggelire pedig jó ötlet pl a zabkása, a zab tartalmaz ugyan szénhidrátot,de bátrabban lehet fogyasztani,mint pl a búzát,mert a zabban kevés a cukor. Folyadékpótlást korlátozd a vízre,... gyümölcslé, üdítők sajnos nagyon cukrosak általában. Emellett a mozgás is fontos, a kardió edzést(futás,bringa) én nem erőltetném (nem égetsz el vele annyi kalóriát,azon kívül rohadt éhes is leszel utána. A súlyzós edzéssel jobb eredményt lehet elérni, ehhez nem árt segítség, ha még kezdő vagy, nehogy megsérülj a szabálytalanul végzett gyakorlatoktól. Attól nem kell félni, hogy "túl" izmos leszel a súlyzós edzéstől(nem megy az olyan könnyen). A súlyzós edzés után még órákon keresztül éget el kalóriát a szervezeted,(ellenben a kardió edzéssel)így sokkal több eredménye van,mint a kardiónak. Vitaminkiegészítést javasolnék még, (multivitamint) Akármennyire is változatosan táplálkozol,sajnos nem tudsz annyi vitamint,ásványi anyagot és nyomelemet bejuttatni a szervezetedbe,mint amennyire szükséged van. Ameddig bármilyen hiánya van a szervezetedből a fent említettekből,addig nem tudsz olyan mértékben fejlődni,mint optimális esetben. A fehérjét sem tudod úgy hasznosítani,illetve nyilván az immunrendszerednek is használ.A táplálkozás kb 70 százalékban döntő, de nagyon fontos a mozgás és a kellő mennyiségű pihenés is. ha ezekre odafigyelsz, garantált a siker.

24/N

2017. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy minimum 5x egyél egy nap. Többször kevesebbet. A zsíros ételekkel is jó csínján bánni,de teljesen kihagyni az étrendből nem szabad,mert pl az A, D, E és K vitaminok abban oldódnak, amik elengedhetetlenek a szervezeted megfelelő működéséhez.
2017. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Igyekszem szem előtt tartani! :)
2017. aug. 23. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!