Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 140kg vagyok. Hogyan fogyhatnék?

140kg vagyok. Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19éves lány vagyok, 170cm, 145kg.

1hónap múlva megyek orvoshoz ezzel.

Tönkre tette a túlsúly az életem.

Depressziós vagyok.

Már ott tartok hogy a házból sem mozdulok ki : (

Milyen diétát ajánlanátok? Esetleg hogy csökkentsem az étvágyam? Az egészséges életmódddal tisztában vagyok. De nem bírom betartani sajnos. Valami más tanácsot várnék most.

Csapdában érzem magam és nemtudom hogy szabulhaték..

Kérlek segítsetek!



2017. aug. 23. 21:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudod betartani? Hát itt a baj, akkor ne várj semmit. Tenni kell érte.
2017. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha nincs akaraterőd nincs miről beszélni.
2017. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Ez most köcsög lesz. Szerelj egy tükröt a konyhába. Vagy oda ahol sokat eszel.

Magadban kell eldönteni először. Egyik válaszoló sem fog tudni segíteni, nem fognak rácsapni a kezedre ha kajáért nyúlsz, nem fognak célt adni az életednek hogy ne legyél depressziós. Előbb győzd le a depressziót és aztán kezdj el egészségesen enni és sêtálni sokat később meg kocogni. Ez az egyetlen út. Najó, van egy másik is, de az gusztustalanabb. Amin én jártam ott előbb akartam lefogyni a depresszió elűzése helyett és ezért nem ettem. Egy punnyadt zokni lettem tele önutálattal és sötét karikás szemmel. Inkább az előbbinél maradj.

Sok sikert

2017. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
84%
Baratnom detto. Tulsulyos kiskorunk ota. Egy ideig betudja tartani azt h nem eszik sokat es tobbet mozog de aztan ujra kezdodik elolrol. Mindig sir h mar elege van de lassuk be nem teszi meg a kello lepeseket es ezt be is latja. En azt tanacsolom h erdeklodj egy szakorvosnal, gyomorgyuru teren. Mennyibe lenne es h lehetne e neked. Tudom h draga de ha lassan felreteszel ra kesobb megeri. Bnomnek mar reg lehetne de minden masra elkolti a penzet. Mind1. Hakomolyan tenni szeretnel az ugy erdekeben en ezt ajanlom. Nemtudod sajnos te se megallni h ne egyel.
2017. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem bántásból írom, de úgy kezdődik, hogy akaraterő. Ha ez nincs, akkor kár minden szóért.
2017. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Ha igazan szeretnél fogyni, mindenképpen fejben döntsd el először. Akaraterő nélkül írhatunk itt akármit.

Étrenden változtass, mozogj, étkezz egészségesen, ez a kulcs.

2017. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Fejben döntsd el, satöbbi, DE! Én úgy fogytam 9 kilót egy hónap alatt, hogy egyáltalán nem eszek cukrot, illetve minimalizáltam a fehér kenyeret. Eszek mindent, csak késő este már nem nagyon. Ha pörkölt van, vagy ilyesmi, akkor pár falat kenyérrel kitunkolom a szaftot. De nem tömöm magam tele kenyérrel meg péksütivel. Ezeket száműztem. Illetve kicsit többet biciklizek. Ezzel a módszerrel, úgy hogy igazából nem is kidolgozott módszer, lehet fogyni. :)

Az a lényeg, hogy jól érezd magad. Én nem diétázok hivatalosan. :D A kávét eleve az ízéért szeretem ezért nem teszek bele cukrot. Kevesebbet eszem de ugyanúgy mindent, a szalonnától a halászléig.

De szerintem kezd azzal, hogy mindenből fele annyit eszel mint tetted volna s közben lecsökkented a fehér lisztet is.

2017. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem elég a diéta, teljes életmódváltás kell. Hatalmas akaraterőre lesz szükséged, mert nem fog egyik napról a másikra eredmény születni, tehát adj időt magadnak.

Esetleg segíthet, ha hozzád hasonló sorsú emberekkel felveszed a kapcsolatot, és tapasztalatot cseréltek. Esetleg keresd meg dr. Tóth-ot, neki ez a szakterülete. Pár éve volt műsora a tévében.


Sok sikert!

2017. aug. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen súllyal nem nagyon ajánlanám a mozgást. Előtte fogyni kéne.

Minél több plusz kiló van rajtad, annál könnyebben és hamarabb szabadulhatsz meg tőlük. Eleinte még az is elég, ha csak (jóval) kevesebbet eszel és napi 3 liter vizet megiszol. A kalóriaszámlálás egyébként elég hatásos.

Nagyon jól tudom, hogy milyen rohadt nehéz végig csinálni, de hinned kell magadban, különben soha nem fog összejönni.:c

Szerintem fényképezd le magad bikiniben, nyomtasd ki és ragaszd a hűtőre:D

Vagy bármikor amikor "zabálnál" nézz tükörbe, és gondolj arra, hogy tényleg ilyen akarsz maradni? Aztán inkább igyál 2 pohár vizet.


De egyedül élsz?

Mert akkor egyszerűen nem kéne egészségtelen kajákat venned. Brokkoli, zöldbab, répa, uborka, spenót, alma; a tábla csokik helyett bármi mást vehetnél, biztos lenne valami, ami neked is ízlik. És zöldségekből annyit ehetsz amennyit akarsz, nem fogsz elhízni + éhség megoldva. Ha nincs otthon hízlaló kaja, nem tudsz enni. Ilyen egyszerű.


Viszont ha a szüleid főznek rád, győzd meg őket, hogy étkezzenek ők is egészségesen. Ne vegyenek sz.r chipseket és ne egyenek előtted töltöttkáposztát rántotthússal, mert úgy tényleg nehéz fogyni.

Mondd el nekik, hogy hogyan érzel és hogy egyedül nem tudod végigcsinálni.


Elég hosszúra sikeredett, de remélem hogy segíthettem.:c


Ja, és semmiképp ne koplalj. Sokszor egyél egy nap, keveset, kisebb tányérból.

Hajrá❤🤗

2017. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

A 160 grammos szénhidrát-diéta sokaknak segített.

Nem kell semmit nélkülözni úgymond, csak mértékkel kell enni, azaz a gyorsan felszívódó szénhidráttal rendelkező élelmiszereket ajánlottabb kerülni (pl. rizs, tészta, kenyér), olyan élelmiszereket érdemes enni, amelyek sok rostot tartalmaznak, így lassabban szívódik fel a szénhidrát is.

Ismerek olyat, aki e szerint étkezik és a változás döbbenetes, ő is ekkora testtömeggel kezdte.

Az első hónapokban rohamosan fogyni fogsz, aztán a folyamat lassul, de meg nem áll soha és ha kitartóan csinálod, akkor valószínűleg el fog jönni az idő, amikor teljesen le fogsz fogyni...

Vizsgáltasd ki azt is, hogy bármiféle más ok nincs -e a háttérben.

[link]

[link]

Valamint:

[link]

2017. aug. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!