Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 140kg vagyok. Hogyan fogyhatnék?

140kg vagyok. Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19éves lány vagyok, 170cm, 145kg.

1hónap múlva megyek orvoshoz ezzel.

Tönkre tette a túlsúly az életem.

Depressziós vagyok.

Már ott tartok hogy a házból sem mozdulok ki : (

Milyen diétát ajánlanátok? Esetleg hogy csökkentsem az étvágyam? Az egészséges életmódddal tisztában vagyok. De nem bírom betartani sajnos. Valami más tanácsot várnék most.

Csapdában érzem magam és nemtudom hogy szabulhaték..

Kérlek segítsetek!



2017. aug. 23. 21:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A kezdet nehéz, ha elkezdesz keveset enni, eleinte nagyon éhesnek fogod érezni magad.

Étkezés előtt 2-3 pohár vizet igyál.

1-2 hónap múlva beáll a szervezet, hozzászokik a kevesebb mennyiségű ételhez és akkor már nem fogod hívánni, hogy többet egyél.

2017. aug. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek már az is elég, ha napi 30 percet tempósan sétálsz az utcán, tehát nem andalogva, és pontosan a háromnegyedét eszed mindennek, mint eddig.


Egyébként keress fel egy obezitológust! Az elhízást gyógyító orvosokat hívják így, fog segíteni.

2017. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

...."Az egészséges életmódddal tisztában vagyok. De nem bírom betartani sajnos. "...


akkor marad a kórház.

2017. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
70%
Kezdem az alapon...a test azért raktározza el a zsírt mert túl sok táplálékot kap, így elraktározza (télre).Ha naponta a kajádnak csak a negyedével eszel kevesebbet, vagyis első nap 1/4 kajával kevesebbet kel enned aztán megint, akkor már a kajád felét, aztán már csak a negyedét, aztán naponta NAGYON sok víz és egy szelet kenyér, persze gyümölcsök zöldségek mehetnek. így a test lepontja a zsírt, mert nincs tápanyag, és woalah! Majd megfogsz halni az éhségtől, de tényleg működne :P
2017. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek!!! Nagyon jól esik, hogy megértőek vagytok velem és sok jó tanácsot kaptam! Mentek a kez mindenkinek :P
2017. aug. 26. 18:37
 16/18 A kérdező kommentje:
Ha tud valaki valami jó koplalos dietat azt elolvasnam nagyon szívesen. Aztán lehet megpróbálkoznék vele. Hátha : )
2017. aug. 26. 18:39
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell koplalós diéta mert semmi értelme sincs.

Ha éhezteted magad, a szervezet tartalék üzemmódra fog átkapcsolni és annál rosszabb lesz.

A 160 grammos bevált olyannak, aki ugyanakkora testtömeggel kezdett neki, mint Te.

Széles körben bevált, ha valami egyéb probléma okozza a hízást, akkor lehet, hogy nem válik be.

Nézd meg a hivatkozásokat, amelyeket e témakörben küldtem.

2017. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sikerült már valamit leadnod?????
2021. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!