Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Higyan fogyhatnek mellbol?

Higyan fogyhatnek mellbol?

Figyelt kérdés

Tul nagy a mellem..nekem nagyon nem tetszik.....valami fogyasi modszer van ra??

Meg ha en fogyok akkor a hasam ugye kissebb lesz de a mellem meg megmarad bazi nagy hegyeknek???!!sos😭



2017. aug. 21. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyi zsírégetés nincs. Előbb utóbb fogysz mellből is.
2017. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oh😐
2017. aug. 21. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Enia utaltam h nagy..de kezdtem hozzaszokni.Majd fogyoztam es 5-6honap utan eszrevettem hogy nemjo ram a melltartom es 2vel kisebb meret (ami a legkisebb letezo meret jelnleg) kellett,azota is olyan pici,de azert van pont jo.Es nagOn orultem neki pedig nem a mellem miatt fogyoztam,de jol jott ki.Ugyhogy ha fogyozol akkor idovel (nem azonnal persze ) onnan is le fog menni.
2017. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszike!!😘

Es akkor van valami trukk..amivel optikailag leht fogyasztani..vagy valami??

Mert nagyin zavar....hiaba van haosszu fenyes hajam...vekony labam...szep arcom..😠az a mell annyira odegesit..hogy vu..😭😭

A toppokon gondolkodtam..mert az valamennyire lelapitja...de hat a tesin az olyan ugri-bugri lenne belole((nem mintha nem az lenne)

Es kedbes 2. Ha szabad kerdeznem te mennyit fogytal??(kg)

2017. aug. 21. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Optikailag egy jó melltartóval tudod kisebbíteni. De ehhez jó melltartó kell. Nem valami divat butikos vagy kínais. Fehérnemű szaküzletben keress, ott az eladók is értenek hozzá és tudnak olyan ajánlani, ami kisebbít. Pl. Triumph.
2017. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Duenna ***** válasza:
75%
Most még zavar a nagy mell, de hidd el, néhány év múlva büszke leszel rá, hogy van valamid, amit meg tudsz mutatni! :)
2017. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

a hatos megérdemelne egy kitüntetést a jó szóért.

ahogy leírtad magad, a nagynak mondott melleiddel, már most is ideális NŐ vagy, de néhány év, és ölre mennek a pasik érted...


azt a baromságot meg gyorsan felejtsd el, hogy fogyasztod a melled...leszorítani is csak ésszel.


egy nő, bármilyen adottságai is vannak, úgy jó, ahogy van...csak a párját kell megtalálni.


szóval ne fogyj mellből!(sem)

2017. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon nagy butaság lenne. A női mell akkor szép, ha nagy. A legtöbb férfi/fiú hidd el, a nagy melleket szereti. Mit gondolsz, miért találták fel a mellnagyobbítást és miért csináltatnak olyan sokan maguknak nagy melleket? Persze a nagy mű mell nem túl szép, meg se közelíti a természetes nagy melleket, amik viszont gyönyörűek! Szóval nagyon rossz ötlet fogynod. Ráadásul nem csak kisebb lenne tőle a melled, de lógósabb, kevésbé feszes is! Pár év és hálát fogsz adni az égnek, hogy nagyra nőttek, kevés lány ilyen szerencsés sajnos.

27f

2017. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!