Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csípőmből szeretnék leadni...

Csípőmből szeretnék leadni pár kilót! De hogyan?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
futás....bringázás...amúgy miért kell ezt napi 2 alkalommal megkérdezni? nem igaz, hogy nem lehet visszaolvasni
2010. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az edzőteremben erre van különgép:)(rá állsz kihuzod magad és tekered a csipődet) ha egy hónapig lejársz és használod +ha még hasazol is tuti siker!
2010. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsi nem láttam...nem szoktam ebben a témakörbe nnagyon nézelődni, és nem adott kik hasonló kérdést sem mikor feltettem.
2010. máj. 25. 17:23
 4/5 anonim válasza:

Szia! Utánozd le minden nap ezt a videót és akkor biztos kecsesebb lesz a csipőd!

http://www.youtube.com/watch?v=xe9YgZZSrkw&feature=related

2010. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok én kötekedni, de amikor már felteszel egy olyan kérdést ami van v hasonló, akkor azt a gép jelzi, de neked biztos nem:) A lényeg sportolj és diétázz!
2010. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!