Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sport jó arra, hogy a...

Milyen sport jó arra, hogy a hasamból és a csípőmből fogyjak?

Figyelt kérdés

a felülés az oké, de kéne még pár darab, mert olyan ember vagyok , hogy ha egy hétig csinálom a felüléseket akkor megunom, szóval ha van benne változatosság, hogy egy hétig ez egy hétig az akkor nem unnám meg és tudnám csinálni, szóval várom a minél több ötleteket! :)

előre is kösziii! *.*


2011. febr. 21. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Na erre én is kiváncsi vagyok, bár én a futok az eredmény elérése érdekében.
2011. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hulahopp karika. Az kiformálja a csípőd.
2011. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A felüléstől nem lehet fogyni. Az izmosít, fogyni hasról pl. hullahopp karikával nagyon jól lehet elvileg. Combból pedig pl. oldaladra fekszel, kinyújtott lábakkal és karoddal megtámasztod magad, és a lábadat fel-le emelgeded, ugynezt a másik oldalra feküdve másik lábbal.
2011. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a hulahoppot próbáltam, de nekem nem megy, egyszerűen nem-tudom megtartani a csípőmön a hulahopp karikat :S

szóval az kilőve.. :S

2011. febr. 21. 22:02
 5/9 sz12 válasza:
100%
lehet hülyeséget mondok, de... ha ennyire nem megy a hullahopp, akkor hullahopp karika nélkül csináld ugyanazt a gyakorlatot. amikor nincs alkalmam hullahoppal én is így szoktam, h azért mégis csináljam.
2011. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Hát tanuld meg használni :) Mi a korod?
2011. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

utolsó elötti, a hulahopp karika "veri" le a zsírt a csípőről szóval hulahopp karika nélkül kevés az értelme..


vettem már magamnak, kb 1 hónapig szenvedtem vele, és azt értem el, hogy minden nap mérges lettem, hogy egy ilyen sz*r kifog rajtam, szóval próbáltam már megtanulni..

amúgy 16, 167 cm és 75 kg...

kb 15 kb ot akarnék ledobni, csak nehezen megy :s

2011. febr. 21. 22:12
 8/9 sz12 válasza:
100%

tudom, de ha nem tudod használni...

igaza van az utánam szólónak, akkor tanuld meg, más választásod "nincs". ( NEM bunkóságból!!)

2011. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kardio edzés!!!!!!!!!!!!!!! 20-30perc után kezdődik a zsírégetés addig csak a vizet izzadod ki.

a tested nem tud csak combról vagy csak fenékről fogyni, ha fogysz mindenhonnan fogysz!

én szoba biciklizem (váltott tempóban) 4hét alatt 4 kiló mínusz.ajánlom mindenkinek és közben tv is lehet nézni

2011. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!