Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki 30-40-50kg ot fogyott már?

Figyelt kérdés
ha van köztetek ilyen akkor légyszi osszátok meg velem , hogy ,hogyan :)
2010. máj. 25. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én, ráadásul 20 sem vagyok. Minden este futottam 30 percet, még a cukrot meg a fehérlisztes dolgokat se hagytam el, egyszerűen leálltam a nasival.
2010. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Gratulálok, minden elismerésem;)

Szerintem ez a kitartás elég ritka..

2010. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

OFF, de első: komolyan csak ennyi volt, hogy 3 perc futás+0 nasi? :o

gratulálok! megkérdezhetem kb mennyi idő után tudtál folyamatosan 30percet futni? nekem elég rossz az állóképességem és ez nagyon elveszi a kedvem minden egyes alkalommal mikor megpróbálkozom a futással :/

/off

2010. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem 3 perc, 30. igen. hát mivel folyamatosan (heti 2-3x) fociztam haverokkal, a kondival annyira nem volt gond, 2 hétig 15-20 percet kocogtam, aztán 25-30-at, utána meg kábé 1 hónap után 33 percet FUTOTTAM. 4 hónap alatt -32 kg.
2010. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

na igen 30 úgy értettem, lemaradt a 0 :')

értem. de akkor 15-20 perccel kezdted.

azt hiszem én is nekikezdek lassan megint..

2010. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én még csak 15 éves vagyok,de 40 kilót fogytam,teljesen saját erőből és büszke is vagyok ráá :))

amúgy : akkor napi 40-60perc torna és a 90napos diéta :)

2010. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de ügyes vagy:)) grat :) és ezt mennyi idő alatt?
2010. máj. 25. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
én 38 kilót fogytam tavaly május óta. most 24 éves vagyok, nő. én se csodaszerrel, rengeteg edzés (mondhatni dühből, hogy ebből az állapotból elég), és brutális diéta...ma már csak tartom a súlyom, de 5 kiló mindig jojózik, gondolom az edzéstől, rengeteget iszom.
2010. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Lehetséges bizony! :) Én (23/F) 2009 decemberére értem el a csúcsot kb 180 és 185 között lehettem 183cm magassághoz. Majd jött egy olyan állapot, amikor nem kívántam semmit. Tulajdonképpen pszichés változáson mentem át, s így indult el a fogyás. Eleinte ettem reggel-délben-este, de kevesebbet. Majd elmaradoztak a vacsorák, (heti 1-2). S februárban azt vettem észre, hogy tudok beljebb kapcsolni az övön 1-et. Ekkor már vacsorára csak ananászlé és abonett ment, hogy ne legyen üres a gyomrom. Márciusban már a kollégiumban kezdték észrevenni, hogy kicsit változtam, áprilisban pedig már kisebb nadrágok után kutattam a szekrényemben. Szeptemberben volt újra mérlegelés, kb 1 évvel azelőtt volt utoljára (nem szobamérleg, hanem rendes nagy mérleg, amin a terményt szokták mérni) s a 183 helyett már csak 142-t mutatott. 2011 áprilisáig lementem 131kgra, s azután következett egy kis szünet, egészen szeptember 1.-ig, most folytatom tovább. Nos kb 16 hónap s kb 50 kg. Nagyjából heti alig több mint 1 kg jön ki átlagba (1,3), ami nem tűnik soknak, ám ami jó benne, hogy folyamatosan megvolt ez a csökkenés.

Ahogy én csináltam:

- minden ami lisztből készül

- minden, aminek köze van cukorhoz

messziről elkerültem! max nagyon ritkán, akár hónapok elteltével is csak az "íze végett" fogyasztottam.

Az étrendem:

- minden ami hús :) általában olajban volt sütve, főzve, de én voltam olyan ravasz, hogy leöntöttem róla, s lecsepegtettem. Amit felszívott, az nem ártott.

- minden ami zöldség: a hagymátol a káposztáig nagyobb arányban fogyasztottam az ételekhez, s a házi vegyes-savanyúval egy idő után kiválttottam a köreteket (krumplit is!)

- időzítés: a koliban magamnak készítettem el az ételt, s általában reggeli órákban, 10 ig megettem. otthon ettem reggel keveset, s az ebéddel bezárólag már semmi tömény nem volt. Este pedig ment az abonett (egyébként kenyér helyett ezt ettem) és a 100%-os ananászlé.

Jollehet furán hangzik amit írtam. De a fogyókúra lemondással jár sajnos, enélkül nem megy. A fentiek szerint talán ízetlennek és egyhangúnak tűnik az étrend, de az eredményesség engem kárpótolt, s kaptam erőt hozzá hitem szerint, hogy kitartsak, amikor esetleg rámtört az éhség egy-egy gyorsétterem előtt elhaladva. :)

2011. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!