Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jársz aerobikra? Milyen a...

Jársz aerobikra? Milyen a stepp aerobik?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran, hány órára, milyen árban van és milyen aerobikra?

Szereted?

Én most szeretnék menni.


2010. máj. 25. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?Nem lenne hátrány ha közölnéd azt is. :)
2010. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért kérdezed?Miért fontos, hogy hova valósi vagyok? Szerintem rz lényegtelen. Egyébként vidéki vagyok.
2010. máj. 26. 08:39
 3/8 anonim válasza:
Én járok aerobikra, heti 2-szer 1 óra, és teljesen ingyenes. Nagyon jó a társaság, és a mozgás is jól esik. Valamint az sem mellékes, hogy azóta a ruhaméretem 1 számmal csökkent, pedig a súlyom nem változott.
2010. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ésmeg tudod mondani, hoigy a stepp aerobik az milyen?
2010. máj. 26. 10:43
 5/8 anonim válasza:
A step aerobic olyan, hogy egy kis "emelvényre" lépkednek, és azon végeznek különböző kombinációkat. Üsd be a keresőbe, és videókat is láthatsz róla.
2010. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerinted???

Azért fontos,mert nem minden helyen van egyforma árban.Pl én 600 ft/órás fittnesre járok és van olyan hely ahol ingyen is van vagy drágább vagy esetleg olcsóbb.

2010. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Linkelnézek videót step aerobicról? Találtam a youtubon, de különbözőek vannak, nem tudom melyik lehez az.

Köszi

2010. jún. 8. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahány edző, annyi óra.

Én pár éve vettem egy 10 alkalmas bérletet. Minekutána 2 kilót "híztam" tőle, pánikszerűen abbahagytam.

(Mielőtt valaki belkötne, igen, jártam is hetente 2-3-szor, nem csak megvettem, és normálisan kajáltam, nem koplaltam és nem zabáltam.)


Jobb, mint a sima aerobic, azt nagyon untam, ezeket az ugrálós dolgokat jobban szeretem, mint a monoton "emeljük fel a bal lábunkat 200-szor" típusú dolgokat.

2010. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!