Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van még valaki aki ennyira el...

Van még valaki aki ennyira el van keseredve az élete miatt, hogy csak az evés boldogítja?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nagyon depis vagyok, semmi nem megy jól az életemben... nem találok melót, a párkapcsolatom sem az igazi... Csak húzom halasztom az egészet.. ha szerelmes vagyok és boldog, akkor megy a diéta, a fogyókúra, de ilyen állapptban nehhhéz nekifogni! jó pááár év év után szakítunk,úgy nééz ki... melóm nincs... hogy érezzem magam jobban, és hogy állajk neki fogyózni, mozogni?
2010. máj. 25. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Üdv a klubban!

Menj el egy plázába bikinit vásárolni.Én mindig ilyenhez folyamodok,aztán sírva kijövök és rájövök,hogy le kell fogyni.

2010. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na mááár csak az hiányozna.... :)
2010. máj. 26. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is pont ez volt :D de utána valahogy elhatároztam magam, és fogytam 16 kilót. igazából nem tudom hogy csináltam...

esetleg vehetnél egy egy számmal kisebb nadrágot és próbálj meg belefogyni. Vagy csinosítsd ki magad nagyon minden reggel, és akkor már a felismerés is jönni fog magától, hogy "fogynom kell"

2010. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!