Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A barátom csak addig marad...

A barátom csak addig marad velem mig vekony vagyok?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok egyutt a baratommal,mar a legelejen elmondtam neki az oszintet h azert nezek ki igy ahogy mert fogyokurazom,de ha ezt abbahagynam visszahiznek. Mutattam neki kepeket a regi testemrol. Es kerdeztem tole mit tenne ha azt mondanam hagyom a fogyokurat es visszahiznek? Azt felelte h egy darabig turne aztan megkerdezne h az etel vagy ő?!

Oszinten elmondta...ha visszahiznek elhagyna.


Leirhatatlanul rosszul esett,de probaltam nem mutatni :(

Mi errol a velemenyetek?

23L


2017. aug. 29. 23:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Legalább őszinte. Valljuk be, kevesen képesek arra, hogy akkor is a társuk mellett maradjanak, ha az például lebénul, vagy impotenssé válik. A túlsúly persze nem ennyire drasztikus eset. Kérdés, mi lesz, ha szülés után nehezen mennek le majd a kilók. Meddig fog tűrni? Ezekre a kérdésekre neked kell felelned.
2017. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Mivel így ismert meg, ahogy most nézel ki, jogos lenne. Így szeretett beléd. Ha megváltozol, neki nem tetsző irányba, akkor elhagyhat. Persze, bunkó dolog volt ez így, a kapcsolat elején, de legalább őszinte.
2017. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

Jó, jó. Őszínte, de tapló is.

Nehogy már rosszul érezd magad, ha véletlen pár kilót felszedsz.

Én szakítanék vele. Akinek ennyire fontos a külső, az hosszútávon egyéb kivetni valókat is fog találni. És ha egyrejobban meszereted, meg akarsz neki majd felelni. És ez így szar.

Csak magadért fogyózz, ez a lényeg! :))

2017. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Ez az embertípus tipikus. Őszintén mondom, jobban jársz ha most otthagyod. A szépség elszáll előbb utóbb. És akkor te egyedül maradsz.
2017. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Énis ettol tartok,hogy ahogy telik az ido egyre tobbet var majd el a kulso teren.

Folyamatos stresznek erzem h tudom ha elhizok o elhagy...zavar h ezt mondta :/

Magyaran a kulsombe szeretett bele szo szerint

2017. aug. 29. 23:45
 6/26 anonim ***** válasza:
58%

Kegyetlenül őszinte...

Én nem maradnék olyan pasival, akinek csak a testem érdekes, és ezt még kíméletlenül közli is. Nyilván nem kalkulál veled hosszú távon, hiszen évek/évtizedek alatt sokat változik mindenki teste, akár nő, akár férfi, még akkor is, ha nem hízik semmit se. Ha szeretsz valakit, nem számít pár kiló különbség.

Másrészről ez még nem jelenti azt, hogy ha van egy komoly kapcsolatod, akkor már nem kell törődnöd az alakoddal, súlyoddal. Figyelj oda, és ha úgy látod, felszaladt pár kiló, tegyél ellene.

2017. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Elég nagy bajok vannak, ha abbahagyod a fogyókúrát és visszahízol. Rosszul fogytál le. Egészségesen kell élni, mozogni. És akkor nem fogsz hízni, a tested meg szép lesz. Ettől még otthagynád a pasit.
2017. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
otthagynám*
2017. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
2 hónap nagyon kevés idő, egyelőre a farka áll, amihez nyilvánvalóan fontos a külsőd. Ahogy több időt töltötök együtt, megismeritek és megszeretitek egymást, kialakul egy erősebb kapocs, ami már nem múlik el pusztán attól, ha felmegy rád néhány kiló. De ott még nem tartotok.
2017. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
Ez eleg csunya volt tole. Mondd meg neki, hogy lehet, hogy majd pont o fog pocakot ereszteni kesobb.
2017. aug. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!