Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom? (kép) A...

Mennyit kéne fogynom? (kép) A barátom szerint le kellene adnom pár kilót.

Figyelt kérdés

[link]


Ki akartam menni nála a teraszra, és azt mondta, fél, hogy leszakad. Először poénra vettem, aztán mondta, nem vicc, és hogy szerinte fogynom kellene, mert "az utóbbi időben elengedtem magam". 55 kiló voltam, mikor összejöttünk, most 62 vagyok (176 centihez). Szerinte nem látom tisztán a testem, se azt, hogy egyre csak hízok... nagyon rosszul érzem magam.



2017. márc. 19. 21:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi az OFF -ért de a barátod komolyan ilyen bunkó veled? Hát én elgondolkoznék egy-két dolgon.

RÓlad : GYÖNYÖRŰ alakod van,nem kell fogynod,nehogy diétázz,mert az csak rontana a helyzeten .

A barátodon meg tényleg gondolkozz el.

2017. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem semennyit... vagyis egyaltalan nem latszik rajtad. Teljesen normalis a testalkatod. De talan 3-4-5 kg-t fogyhatnal, mert a combodon van egy kis felesleg. De nem durva, sot..
2017. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
63%
Ha a barátod továbbra is a barátod akar lenni, javaslom, hogy tartózkodjon az ilyen jellegű megnyilvánulásoktól! Manapság igen nehéz rendes lányt találni, gondolkodjon el ezen egy kicsit! Szerintem a 176 cm-hez megfelelő súly a 62 kg, de ha mindenképpen fogyni szeretnél, végezz naponta guggoló, illetve hasizomgyakorlatokat! Nem kell sokat, elég kb. 15-20 perc. Egyébként szerintem jól nézel ki, úgyhogy ne keseredj el! :) Kérd meg a barátodat, hogy ha gondja van veled, azt legközelebb közölje tapintatosabban! További minden jót nektek! :)
2017. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
79%
Jó nagy tapló a barátod, szerintem gondold át ezt a kapcsolatot. Egyébként valóban nem ártana egy kis izmosodás, nem vagy duci, de nem sok izom van rajtad. Kezdj el valami testmozgást, de csakis magad miatt.
2017. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
85%
Miert viseled el, hogy barki igy beszeljen veled? Onbizalmad gondolom beka segge alatt. Gondolom ez a barom meg bebeszeli neked hogy milyen ronda vagy es csak o fogad el? Tokeletes alakod van. Hidd el minden ujjadra jutna egy pasi akinek te lennel a legszebb a vilagon. Nem kell leragadni egy f szfejnel.
2017. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%

176cmhez a 62kg tökéletes, habár a számok sokszor megtévesztenek, szerintem tökéletes alakod van.

A barátod bunkó. Kíváncsi lennék, hogy neki milyen alakja van.

2017. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
77%

Én a barátomat ezért a kijelentésért úgy szájba vágtam volna hogy azt még az unokái is éreznék. 10 kilóval sem vagy több, a kép alapján szerintem pont tökéletes alakod van, nem is jó az ha valaki nagyon vékony. Én nekem sportos alkatom van, mert imádok aerobikozni, de amikor úgy van szívesen elengedem magam, mert enni is szeretek, csak azt persze úgy is ledolgozom így nincs bűntudatom. Én barátom kövér, de így is elég sokat fogyott régi önmagához képest amikor iszonyatosan nagy darab volt, ő neki soha nem mondtam azt hogy fogyjon le, meg leszakad a terasz meg hasonlók. Tudom milyen volt régen, mert már gyerek korunk óta ismerjük egymást csak 2 évvel vagyok nála idősebb, de tudom milyen volt, és milyen lett, és bár ő picit visszahízott ami azért nem tetszett mert az egészségét kockáztatja, és kárba veszett az a munka amit ebbe fektetett bele, de soha nem áll módomba őt megbántani.

Én nálam is volt időszak amikor ellustultam mert gond volt a lábammal és fél évig nem mozogtam, és híztam is kicsit. Barátom sosem bántott miatta, nem is érdekelte hogy lett egy kicsi pocakom, saját magamtól kezdtem el fogyni és újra aerobikozni.

Ne foglalkozz a barátoddal, ha azért szeret ki belőled mert híztál akkor meg is érdemli hogy ott hagyd őt. Ne hagyd hogy ő irányítson, és elnyomjon. Állj a sarkadra, légy szókimondó ha van véleményed bármit is csinál!

2017. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem pont jó vagy. De 1-2 kg mínusz /plusz is jó lenne. A barátod bunkó! Ne miatta változtass bármit is!

Én új barátot keresnék.

2017. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%

Elég bunkón közölte veled a barátod, hogy neki gyakorlatilag a botsáska alkat jön be. Fogynod szerintem nem is kellene, inkább csak formálódni egy kicsit.

Egyébként a barátod hány kiló? Csak mert pontosan annyi kilótól kellene "megszabadulnod". Ha érted mire gondolok.....

2017. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy a barátod, de az is biztos, hogy nem szeret kellően.
2017. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!