Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatoktól lesz...

Milyen gyakorlatoktól lesz vékonyabb a combom és a vádlim?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, 162 cm vagyok 52 kilóval, csak a lábaim kicsit rövidek, a combjaim belső része meg egy kicsit "löttyedt" és szeretném, ha feszesebb lenne, de félek, hogy a guggolástól meg a hasonló gyakorlatoktól vastagabb lesz. A vádlim meg elég vastag és sajnos rövid is :/ Ezen milyen gyakorlatokkal lehetne változtatni? Van egyáltalán ilyen gyakorlat vagy ezen már csak a fogyókúra segít?

2017. aug. 30. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Fussál.
2017. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Izmot formálsz, szóval nem fog kisebbnek tűnni, feszesebb lesz csak.
2017. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, és nem biztos hogy a fogyókúra segítene. Mindenki másból fogy először. Én pl úgy voltam (sajnos), hogy fenék, mell, comb + has
2017. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A vádlikkal sem lehet kezdeni semmit?
2017. aug. 30. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, nincs helybeli fogyás.
2017. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs edzés, ami vékonyít. A kalóriadeficit segít, persze ennek elérésében része lehet az edzésnek.

Az edzéssel maximum vastagodsz, ha sikerül izmot építeni.

2017. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Le lehet fogyasztani ha futsz. Mert futás közben rázkódik a tested és így a felesleges zsír lerázódik.De nem egy hét alatt fog megtörténni úgyhogy hajrá. Sok sikert😘
2017. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 A zsír nem azért fog onnan lemenni, mert "lerázódik" hanem mert a szervezeted "elégeti". Ezzel a logikával ha egy hétig zabálod a pizzát és közbe rázod a karod, tiszta vékony lesz a kezed.
2017. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy nem vagyok kövér, tehát a vádlimon nincs zsír, inkább olyan, mintha izmos lenne.
2017. aug. 31. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!