Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétapörgető tippek? (bővebben...

Diétapörgető tippek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nyár előtt elhagytam magam, amint vége lett számomra a versenyszezonnak. Híztam 7 kg-t úgy, hogy heteken át zabáltam. Szerencsére ebből a 7-ből már 6 lement, most vagyok 57. Ez a gyors fogyás azért volt, mert nyilván a 7 kg hízás sem 7 kg zsír volt, hanem víz és a többi. Most viszont tényleg nekiálltam a diétának, nagyon figyelek, hogy ne koplaljak, de így is 1 hónap alatt kell 5 kg-t leadnom. Még mindig azt érzem, hogy ez az 5 kg nem mind zsír, így vélhetőleg kicsit könnyebb a dolgom.

Ehhez szeretnék tippeket kérni. A diétám rendben van, a mozgás is. Most, hogy elkezdődik az iskola, gyalogolni fogok oda is, mellette heti 4 edzés.

Hogy kicsit rásegítsek a diétára, szedek zsírégetőt és l-karnitint (nem ettől várom a csodát, ismétlem: diétám rendben)

Igazából néhány apró változtatásokat, ötleteket szívesen fogadnék, amik segítik a diétát. Olyanokra gondolok, hogy sok víz, semmi cukor, fehér liszt. Ilyen pici tippekre lennék kíváncsi.

Köszönöm!



2017. aug. 31. 13:41
 1/3 anonim válasza:
Kókusz zsír
2017. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mozogsz és megvan a deficit, nem kell trükk. Persze érdemes egészségesen s laktatóan enned...

Pici tipp a semmi cukor? Helyes :) Van, aki képtelen lenne erre.

A trükkök nagy része egyéni. Én pl. semmit nem érnék a fehér liszt elhagyásával, ha ennék másmilyet, nem fogynék, max. iszonyatos önfegyelemmel. Van, akinek erősen le kell vinni a szénhidrátot - ez amúgy vízvesztésben is kilókat jelenthet.

2017. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit segít a kókuszzsír, brutálisan hozza a kalóriát. Ha fogyni akarok, minimalizálnom kell. Persze lehet, hogy valakinek jó, nem azt mondom, hogy nem.


A rost is sokaknak segít (nekem nem, de mondom, hogy ezek egyéniek). Kinek a sok zöldség vagy gyümölcs, kinek a kevés jobb, ha fogyni akar.

2017. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!