Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok ezzel, vagy...

Egyedül vagyok ezzel, vagy csak mások veszik ezt ilyen nagy dolognak? Mindenki írta, hogy komoly diéta kell meg minden szent szar.

Figyelt kérdés

Mindenhol lehet olvasni, hogy ki, mennyit, milyen nehezen, oly sok idő alatt adott le. Én kettő naponta ettem hambit, rá dobozos mountain jew + top joyok tetemeit halmoztam, és mindent ami sporthoz köthető, vagy mozgáshoz azt ignoráltam. Ekkor voltam 183cm/84kg.

Eldöntöttem akkor, hogy fogyok egy kicsit. Heti egy hambi (már az se mekis), hat után nem eszek és napi 20 fekvő. Ezt a diétát választottam. Egy hónap alatt 71 kg. Ez volt egy 2-3 hónapja azóta nem szedtem vissza.



2017. júl. 19. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki elhízik, az általában szeret és tud enni. Akár az étrend is rossz, s rendes deficitben éhezik a delikvens és minden fizikai, lelki baja van. Így nehéz.

Van, aki talál egy jó étrendet s úgy könnyebb.

S persze van, aki na bumm, koplal és gyorsan sok zsírt veszt, de ez ritka.


Plusz van, aki annyira aktív életet kezd élni, hogy amiatt fogy látványosan.


Kinek könnyű a totális koplalás is, kinek a pici deficit is éhezés. Nem egységes a kép.

A nagyobb magasság és a több izom pedig emeli a kalóriakeretet, így könnyebb. Egy alacsony kislány, ha az anyagcseréje is lassú, roppant keveset ehet, ha nem is mozog s ha koplalni se akar, akkor szinte semmi mozgástér...

2017. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a gyors választ.
2017. júl. 19. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Roppant egyszerű a válasz, mindenkinek más az anyagcseréje.

Nekem is van több ismerősöm aki pofátlan mennyiséget eszik és egy grammot nem hízik, ez semmi más csak szerencse genetika kérdése.

Mindenki le tud fogyni,ki könnyen,ki nehezen.

2017. júl. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!