Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Félek egyedül kondi terembe...

Félek egyedül kondi terembe menni . mittegyek?

Figyelt kérdés

14/L vagyok

van rajtam egy kis "felesleg"

és le szeretném adni

és 1-2 hete elhatároztam ,hogy elmegyek edző terembe de rajottem , hogy én nem merek elmenni

és senki nem szeretne vlm eljönni



2017. febr. 8. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el diétázni és szerezz be egy ugrókötelet.
2017. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Addig halogatod, amíg végül már majdhogynem visszafordíthatatlan lesz a helyzet!

Holnap menj el! Ne holnapután, ne azután, ne jövőhéten.

Egyszer kell elkezdeni, és onnantól már megy magától.

2017. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

"már majdhogynem visszafordíthatatlan lesz a helyzet! "

ezt nem bírom megállni, hogy lehet ekkora baromságot leírni?

még egy 140 kilós is le tud fogyni, itt meg egy 14 éves tinipi...siránkozik, hogy van rajta 3 g felesleg.

könyörgöm, ne irkálj már ekkora ökörségeket, mert falnak megyek.

2017. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Járj velem, ha Bp-n laksz.
2017. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Berserker88 válasza:
100%
Mitől félsz? Elhiheted, hogy mindenkinek van jobb dolga, mint hogy téged nézzen, és netán röhögjön rajtad. Az meg, hogy halogatod... Ha ezzel nem mersz szembenézni, mi lesz később ha már komolyabb dolgokkal szembenézni? =)
2017. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hasonlóan vagyok, hogy jaj most egyedül jaj meg minden hülyeség, aztán végülis leszrom, tedd te is, menj bátran, senki sem figyel majd konkrétan rád vagy nevet rajtad (valahogy engem ez tart vissza..)
2017. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#3-as, láttál te bármit ami a súlyra vonatkozott volna a válaszomban?

-Nem-

Akkor meg mi a francot nem bírsz megállni?

Kretén.

2017. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha attól félsz, hogy kinéznek, vagy idegenül fogod érezni magad a teremben, akkor készíts tervet, hogy mit fogsz csinálni. 1. legyél kedves a recepciósokkal, ne mogorváskodj velük a félelmed miatt. Ekkor ők is kedvesek lesznek veled. Akár kérdéseket is tehetsz fel nekik, erre készülj.

2. Először valami nagyon egyszerű gépre szállj fel, pl szobabicikli. Ott kezdj el azonnal tekerni és így lesz lehetőséged megfigyeléseket végezni. Láthatod majd, hogy mindenki magával foglalkozik és nem veled, valamint, hogy az egyes gépeket hogy lehet használni.

Mondjuk a legférfiasabb erőemelő részébe a teremnek én se merek odamenni:), oda szerintem csak szaksegítséggel érdemes menni kezdőként.

3. Menj el csoportos órákra, ott megismerhetsz pár embert és máris nincs mitől félni.

2017. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Vegyél igénybe egy személyi edzőt.

1. Segít a gépek helyes használatában és a fogyásban.

2. Nem leszel egyedül, így nem is fogsz annyira félni. Egy idő után meg már tök normális lesz az egész és edző nélkül is menni fog a dolog.

2017. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon féltem. Alig egy hónapja járok csak. De nagyobb a fogyás iránti vágy a félelemnél és azért írok, hogy elmondjam, pozitívat csalódtam.

Anyám olyan helyet választott aminek ismeri a főnökét aki a recepciós is, és nagyon rendes ember. Rengeteget segített. Plussz a hely tele van fiúkkal és eleinte feszéjezve éreztem magam de ott a kutyát se érdekli, hogy ki kövér, sovány, fiú vagy lány. Sőt, ha valamit rosszul csináltam volt, hogy odajöttek és elmondták, hogy nem szivatásból, de had mutassák meg a helyes módot.

Szóval tényleg rendesek. Ha látják hogy nem félórákat pihenni meg a barátnőddel trécselni méssz, hanem tényleg dolgozol akkor senki se fog mégcsak csúnyán se nézni:)

17/l

2017. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!