Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni egyszerű...

Hogyan lehet lefogyni egyszerűen, hogy csak az eredemény látszódjon?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és szinte annyi a súlyom mint az anyumnak. Nagyon bánt és elég sokan cikiznek. Végre leakarok fogyni!
2008. okt. 20. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vágj bele ennyi idősen ész nélküli fogyókúrába (sőt, szerintem eleve fogyókúrába ne), mert tönkrevághatod a szervezeted. Mozogj, sportolj! Ez a 2 kulcsszó. Illetve beszélj anyukáddal, hogy segítsen benne egészségesebb kajákkal, több salátával, gyümölccsel, stb. Nehogy koplalni kezdj, mert arra a szíved is rámehet (tapasztalat).
2008. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi az a súly, ami anyudnak is van?

12évesen nem szabadna még fogyókúrázni!

Iszonyatosan fejlödik még a szervezeted. Figyelj oda inkább, hogy mit és mennyit eszel. Ha mindenből csak egy kicsivel is kevesebbet eszel akkor tuti fogyni fogsz. De ne vidd túlzásba. Mellette találj valami sportot! Bármi jó! Olyat amit szeretsz is csinálni, a barátaiddal tudsz lenni, stb

2008. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég, ha a mozgás mellett mellőzöd a nasit, a zsírosat, és kevesebbet eszel. Mondjuk kevesebbet kérsz, és megfogadod, hogy nem is szedsz többet. Meg jó lenne, ha este 6 után már nem ennél. Ez a legegyszerűbb fogyózás, bár nem mondom hogy könnyű betartani.
2008. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
42%
Szűz tea kapszula. Most teszteli egyik ismerősöm, mert hallott róla jókat. Az elején még sok lesz a székleted, de mivel minden méreganyag meg hasonlók kiürül, begyorsul az emésztésed, egyre jobban helyreáll, és látványosan csinibb leszel egy idő után. :) Hajrá!
2008. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert vagy tulsulyos mert sokat eszel,vagy netan hormonalis problema?Mert ha normalisan eszel mint mas gyerek es megis kover vagy akkor orvoshoz menjetek el ,ne fogyokurazz.
2008. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is a szűztea kapszulát én egy 12 éves szervezetnek semmiképp nem ajánlanám!! Én is próbáltam, állandóan hasmenséem volt tőle, és sajnos ez nem válaogat abban, hogy az értékes vitaminok bennmaradjanak, az értéktelen zsíok meg cokr meg kijöjjön. Kimegy minden. Ez nem igazán jó dolog, egy fejlődő szervezetnek meg főleg nem.

Viszont mozogj sokat, és táplálkozz egészségesen (sok zöldség, saláta, gyümi, fehér húsok hal), és meglátod, hogy meglesz az eredménye. A legfontosabb a rendszeres sportolás. A fogyasztószereket meg felejtsd el!!! Gondolom neke is ciki lenne ha a szűztea kapszula hatására a suliban óra közben kellene szaladnos a WC-re...

2008. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Iratkozz be sportra, mindegy hova, csak mozogj, es SOHA ne add fel! Majd meglatod az eredmenyt! Ha vekony nem is leszel, de gusztusos!Imadom az olyan noket!

Es egyel salatakat, gyumolcsoket!

Csoki, chips, cola NO!

2008. okt. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az evés visszafogásával, vagy teákkal kezdjed el, hanem kezdj bele valamilyen extrém sportba, vagy küzdősportba. Az kevésbé unalmas, mint pl. a futás, és nem is annyira megterhelő. Az osztálytársaid is jobban felnéznek majd rád, ha megtudják, hogy már pár hónapja aikidozol, vagy falatmászol, vagy akármi, ettől megnő az önbecsülésed, ami hozzásegít, hogy lefogyj. A sporttól megnő az önfegyelmed is, és akkor már tudni fogsz szenvedés nélkül diétázni.
2008. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!