Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy fogyókúrázó hány gramm...

Egy fogyókúrázó hány gramm tésztát ehet meg egy ebédnél?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, egy kilót is megehet, ha rendes deficitben van. Van az a sport, amivel elégeti...


Természetesen normál ember jobb, ha vigyáz vele, de akkor sem lehet megmondani. Én 10 gramm fölé nem mennék, ha fogyni akarok, elég extrémen állok a tésztákhoz, csak akadályoznak, éhessé tesznek, mire jó az? Szóval kóstolás vagy semmi.

De aki eszik tésztát fogyáskor, az egy normál adagot (bármit is jelent ez) is bepakolhat a napjába, ha befér, miért ne?


Van, aki 2500 kcallal fogyózik, van, aki 1200-zal, kinek sovány a fehérjeforrása, kinek igen zsíros, úgyhogy drasztikusan más mennyiségű szénhidrát fér az emberek napjába s ha ez a mennyiség kicsi, azt egy zöldségimádó esélyes, hogy arra költ s nem tésztára.

2017. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer valahol azt olvastam hogy: szárazon mérve 7dkg-ot
2017. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha a diétája olyan akkor semennyit.


A diéták midig személyre szabottak függ erősen a testsúlytól, magasságtól, hogy végez-e valamilyen testmozgást mellette.


De vannak diéták, ahol csak az számít, hogy hány %-a a napi étkezésnek a tészta.


Szóval erre nincs univerzális pontos válasz.

2017. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dietadtòl függ. Nekem relatìv nagy adag tèszta kell ahhoz hogy utàna ne sòvàrogjak. Ezert lehetőleg kerülöm. Mert 150 g a napi Ch keretem, abba pedig nem sok tèszta fer bele.
2017. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!