Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Inkább sovány vagy kövér...

Inkább sovány vagy kövér lennétek szívesebben?

Figyelt kérdés

Ha muszáj lenne,melyiket választanátok?A sovány alatt nem anorexiás kategóriát értek,valamint a kövér alatt sem 200 mázsát.

Én kicsi korom óta sovány,vézna vagyok mint egy bot,alkatilag képtelen vagyok kövérre hízni.Emiatt sok sérelem is ért a suliban,utcán,meg úgy mindenhol.Nyáron elkezdtem egy kicsit hízni,nagy nehezen napi 6×-7× étkezéssel sikerült hetente kb 1 kg felszedni(néha kevesebbet).Egy hónapig ment is simán a dolog,aztán nagyon elrontottam a hasam és lement 1,5 kiló.Két hétig küzdöttem kb,hogy visszahízzam az elvesztett kilókat.Azóta többet nem is sikerül híznom hiába próbálom betartani a napi 6× étkezést.A neten nap mint nap látom a fogyókúrás mémeket,itt is mindenki azon van hogy leadja a felesleget.És én sehogy sem tudom átérezni túlsúlyosak gondját,azt kívánom,inkább kövér lennék,2 hét alatt simán lefogynék normálisra semmi erőfeszítés nélkül.

Szóval szerintetek mi a nehezebb:lefogyni vagy meghízni?Mik a nehézségei a fogyásnak?Mert én,magam részéről,az ellenkező esetet képviselve ezekbe a gondokba ütközök folyamatosan:

-nincs étvágyam(ha mozgok,ha fekszem,mindig kényszerítenem kell magam az evésre);

-még a jelenlegi súlyomat is nehezebb megtartani,nem hogy meghízni;

-lassú az anyagcserém(egy héten kb egyszer kell nagy dologolnom,pisilni naponta 3× kell max);

-suli alatt nincs időm sem olyan sokszor enni,meg el is felejtkezem róla;

Jelenleg 164 cm,45 kg vagyok.



2017. szept. 9. 14:50
1 2
 11/12 anonim válasza:
154,45. Pacsi 🙌 :D 18/L
2020. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
*164
2020. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!