Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ilyen soványab...

Mit tegyek hogy ilyen soványabb arcom legyen mint ennek a csajnak?

Figyelt kérdés
[link] ő róla lenne szó,az arcom formája hasonlatos az övével viszont nekem pufibb,ha elkezdek fogyózni kicsit,nekem is lehet ilyen arcom?hogyan érjem el,annyira idegesit a pufi arcom :(
2017. szept. 10. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Szerintem sminkkel is tudsz trükközni. De ha rám hallgatsz akkor magadat add.
2017. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%
Fogadd el hogy ilyen az arcod
2017. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Fogyjál le vagy 45 kilóra, és akkor az arcod is soványabb lesz.
2017. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ja, szerintem is fogyj le. Tarts vízkúrát (vagy mi a franc az), egy hétig ne egyél semmit, csak vizet igyál. Le fog menni 7-10 kg, gyönyörű leszel, mint a halott dédanyám félig elrohadt teste a koporsóban...
2017. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod, hogy ilyen "keskeny" arcot könnyű elérni fotón megfelelő távolsággal, objektívvel...? Élőben más, neki nagy szeme is van, erősen sminkelve, ami megint csak bekavar...


Ami a saját arcod pufiságát illeti, az általában egy ponton lemegy, de ez nagyon egyedi. Magamat szoktaqm az egyik végletnek felhozni, nekem 20 kg feleslegnél hirtelen golyófejem lesz, illetve másik irányban hirtelen lefogy. de sokaknak egészen le kell szálkásítaniuk ahhoz, hogy az arcuk is vékony legyen. S tuti akad pár ember, akinek egészséges esetben mindig pufi kissé...


Ha egyértelműen van felesleged, akkor jó esélyeid vannak arra, hogy arcból is megy le, ha fogysz.

2017. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
fej-transzplantáció
2017. szept. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még egy kép ugyanerröl a modellröl - itt egész más az arcformája:


[link]


Az egész csak smink-technika meg megfelelö fotózás.

2017. szept. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Persze, arcból is fogysz amikor fogysz. Hajrá! Vagy plasztika. <3
2017. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fotós kérdése.
2017. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Van baj veletek és az értelmezéssel. A kérdező olyan vékony arcot szeretne mint a lánynak azon a képen. Mindegy hogy a lánynak sminkkel érték el, plasztika, fények, retus, jó fotós. És igen, le fogyni fog akkor az arcáról is fog menni zsír és vékonyodik.
2017. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!