Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a káposzta...

Próbáltátok már a káposzta leves diétát?

Figyelt kérdés
Kedves fogyó társak! Ma vagyok túl az első napon :) A káposzta levest én sok zöldséggel csinálom rántás nélkül, mert abban van liszt. Teszek bele ízvarázst, hogy finomabb íze legyen. Ma délben ahogy ettem majdnem vissza jött, de este már könnyebb volt. Úgy csinálom h gyorsan kieszem a zöldségeket, a levet meg egy húzásra megiszom. Így nem olyan hányinger keltő. Sok vízzel öblítem, hogy elfedje az ízét. Állítólag 7 nap alatt akár 6-7 kilót is lehet fogyni. Ki mit hallott róla? tapasztalatot is cserélhetünk :) 20/L (Én most 60 kiló vagyok, az 50 a cél)
2010. máj. 26. 20:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ja és nem csak káposztalevest eszem. Komplett étrend.

1. nap: Csak leves és gyümölcs fogyasztható, kivéve banán. A görög- és sárgadinnyének legkevesebb a kalóriaértéke.


2. nap: Csak leves és zöldség ehető, gyümölcs nem. Friss vagy konzervzöldség, kivéve: szárazbab, borsó, kukorica. A levelesek a legjobbak: saláta, kínai kel.

Vacsorára egy nagy, héjában sült krumpli, vajjal.


3. nap: Leves, gyümölcs és zöldségféle (krumpli tilos). Annyit lehet enni ezekből, amennyit kívánunk.


4. nap: Leves, gyümölcs, lehetőleg sovány tej.


5. nap: Leves, 20 dkg marhahús, 6 paradicsom vagy paradicsom ivólé, legalább 6–8 pohár víz.


6. nap: Leves (legalább egyszer), 2–3 szelet marhahús, zöldségféle (krumpli tilos), és saláta.


7. nap: Leves (legalább egyszer), főtt barna rizs, zöldség és gyümölcs (nem édes). Bármennyit fogyaszthatunk.


Emellett 1óra kardió valamint pilates.

2010. máj. 26. 22:59
 12/14 anonim válasza:
Szia! Évekkel ezelőtt társultam anyukámhoz és kipróbáltuk. A 3. nap körül rá sem bírtam nézni, már a szagától is rosszul voltam :) Lement 6 kg, de több jött később vissza, nem érte meg. Azonban azokban a napokban hihetetlenül jól "kitisztultam", energikus voltam, jól éreztem magam. De még emiatt sem éri meg. 23L
2010. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy fősulira jársz és tolmácsolsz de a diétához nem értessz. ennyi. mert ha értenél eleve elfelejtenéd a kúraszerű dolgokat. 10 kiló leadása minimum 2 hónap. a szervezetnek szüksége van sok fehérjére ahhoz hogy ne az izmokat kezdje bontani. ha te pont a fehérjét vonod meg azzal csak azt éred el hogy nagy arányban az izmaidat is lebontod (tehát pont azt rombolod le ami segíti a fogyást) zsírból pedig édes keveset fogsz fogyni. tehát kevesebb lesz a súlyod de a zsír aránya nem nagyon fog változni. ezért inkább életmódváltás kell és abban minden tápanyagnak benne kell lennie. nem azt mondom, hogy rossz ha sok levest eszel,de erre alapozni a diétát hülyeség.
2010. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a rendi választ :) Én is az anyukámmal csinálom :) Együtt "szenvedünk". Nekem fontos h jó erőben legyek mert most lesz 5 vizsgám egymás után mindegyik közt 2 nap szünet :S Így remélem én is energikus leszek. Nekem ma könnyebben csúszott le, kitaláltam, hogy vízzel öblítem. :D Lement 6 kg???? Gratula. nekem az jól jönne :) Utána ha lement az egy hét (vagy2) akkor szeretném csinálni a 90 naposat. Meg eljárni kondiba ha lementek a vizsgák.
2010. máj. 27. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!