Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? :S

Hogyan fogyjak le? :S

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, és 74 kiló.. Muszáj lenne fogynom legalább 10 kilót leadnom! Segítsetek!
2010. máj. 26. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
2010. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
xDD Az első 5km-em mindenre megoldás. : D Azt várom, mikor linkelik be utazás témában. =) (Am. nem szekálásból, én is csinálom és jó.)
2010. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
majd valami stoppolásos kérdésnél beírom :D ...amikor 10-15 éve futottam, még nem voltak ilyenek ...
2010. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia

Kezd azzal, hogy írd össze miket eszel, iszol, nassolsz egy kockás füzetbe, egymás alá 5napig.elé, hogy hány óra hány perckor. Írj fel mindent! Nem szabad csalni. Húzz egy vonalat mellé és írd oda mennyit mozogtál egy nap. gyaloglás a kocsiig, ülőmunka, alvás, sport mindent. Készísd el a bevitt kalória mennyiségét tételesen. (Így látod, hogy egy 3dl gyümölcslé adott esetben csak 150 guggolással semlegesíthető.) Vond ki belőle az elégetett mennyiséget-mozgás. Ha ez a szám negatív, akkor fogyni fogsz, ha ugyan annyi, akkor stagnálsz, ha több- hízol. kb napi 1400kalóriát be lehet tartani, nem is annyira brutál. de napi 600-800-al már nagyon gyors változást érhetsz el. Ami fontos, hogy tápláló ételeket egyél, ne vackokat. Életmódváltás a tartós fogyás megtartása.

2010. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!