Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom mihez kezdjek,...

Nem tudom mihez kezdjek, hogyan segíthetnék, mit kellenne mondanom stb, valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy barátnőmről lenne szó:

Fogyni szeretne,alapjáraton nem eszik sokat.Az anyukája nem hajlandó neki segíteni benne és engem kért meg.

Azért ebbe a kategóriába írtam,mert nagyon félek,hogy mi lesz...

Elnézést,ha nagyon össze-vissza,de kész ideg vagyok! :(

Olyanokat írt nekem,hogy csak 2 napig bírja nem evés nélkül,hogy napról napra látja magát hízni stb.

És hihetetlenül szeretnék neki segíteni,de aggódok miatta,ezért közben nem is szeretnék .

Emellett nagyon zavaró is,ugyanis engem pár hónapja,hogy haza engedtek a kórházból,miután a súlyom normális tartományba esett.(anorexiával voltam bent)

Az pedig,hogy olyanokat kérdezz,hogyan ne egyen és miként kéne lefogynia,arra ősztönőz,hogy én magam sem egyek.

Annyira tanácstalan vagyok!

Tavaly is kérdezett ilyeneket,akkor megpróbáltam a személyes tapasztalatom alapján lebeszélni róla és akkor sikerült...De már nem tudom mit tehetnék!

Rettegek tőle,hogy ez még jobban elmélyül nála! :((



2017. szept. 16. 22:07
 1/1 anonim válasza:

Ez egyáltalán nem a te feladatod lenne.

Neki segítségre van szüksége, ha ennyire megviseli, hogy nem tud fogyni.

Te is beteg vagy, és ha más problemáját is a nyakadba veszed az senkinek nem lesz jó.

A barátnődnek szakszerű segítségre van szüksége.

2017. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!