Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csalónapot tartottam. Nagyot...

Csalónapot tartottam. Nagyot hibáztam?

Figyelt kérdés

Már nem fogyózom, hanem súlyt szeretnék megtartani, és már csak alakformálok. Ma tartottam egy kisebb csalónapot, ami azt jelentette, hogy nagyon sok szilvát és barackot ettem, bekaptam pár szirom chipset, meg több pufirizst ettem, azaz ma elég sok szinhidrátot vittem be, zsírt viszont természetesen nagyon keveset még mindig, meg figyeltem a fehérjére is: Tőkehalat készítettem ebédre.

Sokat árthat ez az eredményes alakformálásban?



2016. szept. 3. 18:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva ez kevésnek hangzik, de több mindent is ettem, ami igen magas szénhidrát tartalmú, csak hirtelen ennyi jutott eszembe
2016. szept. 3. 19:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nappal semmit sem lehet elrontani.
2016. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csaló nap! Csaló nap nálam 2 hàzi hamburger, krumpli, és 2 pohàr kóla. Vagy 3 rántott hùs, stb. Ez megpörgeti az anyagcserémet, jobban megy utàna a dièta.
2016. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gáz. Akkor se rontottad volna el, ha bevágsz egy fazék bolognait, ráeszel egy csokitortát és egy fagylaltkelyhet,majd az egészet lefolytod colával. :-)

Egy nap nem számít.

2016. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
49%
Igen. A pokoltüzén fogsz elégni ! Égj a máglyán boszrkány! Ez amúgy nem durva. Nem "csaltál"
2016. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A bűneidre nincs mentség.

Egy héten belül visszahízol és soha az életben nem fogsz tudni lefogyni. :D

Tarts fél év böjtöt és talán feloldozást nyersz. :D

2016. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

heti 1x én is szoktam csaló napot tartani. A The 4 hour body-ban könyvben olvastam róla, nekem eléggé bejött. A lényege egy elég szigorú szénhidrát szegény diéta, de heti 1x tarthatsz csaló napot, ahol azt eszel, amit akarsz, viszont be kell tartanod néhány szabályt. A sok szabály miatt érdemes max 4-5x kajálni a nap, de bármennyit ehetsz. én 2-3x-os kalóriabevitel mellett is max 0.5-1.5 kg-ot szoktam felszedni, ami lemegy 1-2 napon belül (amint elégszer meglátogatom azt a két betűs helységet), sőt utána sokszor még kevesebbet nyomok. elvileg nem csak a sóvárgás leküzdéseben segít, de az anyagcserét is jól pörgetni, és segít, hogy ne álljon be. nah a szabályok:


- a csaló nap előtti héten írd össze, hogy miket szeretnél venni (ha sóvárogsz), közvetlenül előtte vedd meg őket (nehogy előtte nassolj).

- a csaló napon fogyassz el minden kaját, vagy dobd ki. ha meghagyod a hűtőben, nagyon nehéz lesz ellenállni, hogy nassolj. esetleg passzold le megőrzésre ismerősödnek, barátodnak.


- a felkelés után közvetlenül igyál meg 4-5 dl hideg vizet.

- a felkelés utána fél órában egyél fehérjében gazdag reggelit, ami legalább 30g fehérjét tartalmaz, ez az étkezés lehetőleg legyen egészséges, szénhidrát szegény (én tojást szoktam enni pl.)


- minden csaló étkezés előtt egyél meg egy fél teáskanál fahéjat

- minden csaló étkezés előtt igyál egy pohár hideg vizet citromlével keverve

- minden csaló étkezés után közvetlenül igyál meg 3-5 dl grapefruit levet

- minden csaló étkezés előtt, és utána 1.5 órával csinálj meg 30 gugolást, 30 álló fekvőtámaszt, és 30 gumiszalag nyújtást (nah ez utóbbi nekem nincs, így én kihagyom)


- igyál fogyasztó teát, ami gyorsítja az anyagcseréd, ő a yerba mate-et ajánlja, én mályva teát fogyasztok (de vigyázz, durva hasmenést okozhat)


- reggeli előtt, vagy lefekvés előtt 1 órával vegyél egy 5 perces hideg zuhanyt (opcionális, ez elég kemény, de egész jó hatása van. én minden nap csinálom)


- aludj legalább 8-10 órát a nap végén, de ne szakítsd meg a napot alvással.


- a nap első felében étkezések előtt igyál kávét (opcionális)


- az alvást segíti lefekvés előtt, ha megeszel egy evőkanál mogyorókrémet (opcionális)


- edzhetsz egy kicsivel többet is, ha bírod. sőt beiktathatsz egy teljes edzést a nap folyamán, hogy még jobban minimalizáld a súlyfelszedést. (opcionális)


- másnap van amikor böjtölök (csak vizet, kávét és teát iszok), a sok kalória miatt nem is nagyon vagyok éhes. (opcionális)

2016. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!