Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így kb mennyi idő alatt...

Így kb mennyi idő alatt tudnék leadni egy olyan 7-8 kg-t? (többi lent)

Figyelt kérdés
Alapvetően van 3 hónapom fogyni közel 10 kg-t. Legalábbis ez lenne a célom. Tudom, hogy ez nem számítható diétának, mert ahhoz nem ilyeneket kéne ennem, de muszáj hallanom mások véleményét is. Hétköznaponként reggelire gabonapelyhet eszek egy kisebb tállal, bár majd át szeretnék térni a zabpehelyre meg az ilyen egészséges "gabonapelyhekre". Ha több órám van a suliban, akkor meg szoktam enni egy müzliszeletet 10-11 között, aztán 2-kor ebéd. Sajnos menzás vagyok, így azzal nem igazán tudok mit kezdeni, maximum annyit, hogyha mondjuk van tészta meg rizs, akkor a rizst választom, meg inkább eszek több levest is hozzá. Délután pedig eszek egy körtét, vagy szőlőt, valamilyen gyümölcsöt, meg esetleg müzlit. A suliban is és itthon is ha éhes vagyok, mindig iszok vizet, így a napi 2l simán megvan. Heti 2x járok boxra, plusz heti 2x van táncpróbánk a suliban, mind a 4 alkalom 1,5-1,5 óra. Kihangsúlyozom, hogy tudom, hogy nem müzlit, hanem gyümölcsöt meg zöldséget kéne ennem és tartósan fogyni csak lassan lehet, de ez most fontos lenne. Légyszi csak ne "oltogassatok"!(167 cm-63 kg-18/l)
2017. szept. 21. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Már miért lenne gond a müzliddel s miért ne lehetne diéta a tied? Millióféle diéta van, még a valakinek egészséges és jó témában is. Az én diétámban a gyümölcs és a zöldség pont hogy minimalizálandó (bár zöldségimádóként azért nem szinte semmire kell gondolni s vannak zöldségesebb napjaim, csak akkor szinte kizárt, hogy fogyok), igaz, a gabona meg főleg.

Összetett ch, zöldség, gyümölcs, normál étel, mi ezzel a gond? Már ha bírod a glutént s nincs nagyon cukrozva a gabonapelyhed, de ez a te döntésed. Nemcsak azt nevezzük diétának, amiben alig van tömény cukor.

Egyik kedvenc mondatom, hogy nem Egy Igaz Út létezik.


Inkább az a bajom az étkezéseddel, hogy nem hinném, hogy a menzakaja úgy van megcsinálva,hogy gyakorlatilag a teljes fehérjeigényedet fedezze. Oké, hogy fehérje a többi étkezésedben is van, de nagyon kevés.


Nem mondom, hogy feltétlenül vacsorázz, ez a te dolgod, de azért keveseknek jó, hogy ebéd után már nem esznek (egy kis cukrot nem tudok teljes jogú étkezésnek tartani). Egy könnyed fehérje+zöldség vacsora jobbnak tűnik, főleg a fentebb írtak tükrében, miszerint valószínűleg fehérjeszegény a napod.

2017. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!