Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ido alatt lehet leadni...

Mennyi ido alatt lehet leadni 20 kilot? Es milyen eletmodvaltas szukseges ehhez?

Figyelt kérdés
Ugy akarok fogyni hogy elkeruljem a jojo mechanizmust!mennyi idobe telne?es hogy?tavaly leadtam 10 kg-ot ket honap alatt de visszaszedtem a duplajat sajnos :( ezt elakarom kerulni
2017. júl. 1. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hetente 1 kilo az egeszseges, szoval olyan 17-20 het, ha nem csalod el.

Milyen eletmodvaltas? En csak annyit csinaltam, hogy nem ettem semmilyen pekarut, 1200 kcal/nap, mozgas es keveset ettem, de sokszor. A gyorsettermeket nagyon ketuld.

2017. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha életmód váltást szeretnél azt komolyan kell gondolni, de jó úton jársz. Ha van pénzed menj el egy személyi edzőhöz, esetleg vegyél egy könyvet a témában. A táplálkozáson van a hangsúly, de a sport is nagyon fontos. Találj egy olyan sportot, amit meg tudsz szeretni (a futás az elején nehéz, de aztán nagyon jó). Ha hosszú távra tervezel, akkor át kell alakítanod az étkezési szokásaidat (kisebb adagok, több folyadék, rendszer). Én azt ajánlom, hogy az elején egyél több fehérjét és sportolj, kevesebb zsír és szénhidrát pár hétig, majd állíts össze magadnak egy egészséges étrendet. (A mediterrán étrendre érdemes rákeresni.) Keress valakit, aki lehetőleg ingyen tudna tanácsokat adni, lehetőleg személyesen.
2017. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Türelmetlen vagy, a szervezeted viszont prímán működik.


a javasolt, a szervezet által gond nélkül elviselhető fogyás heti(tehát hét nap alatt)30 deka. Ez még sima zsírégetés, nem az izmaid mennek tönkre. Persze enni kell egy erre a fogyásra előkészített étrend szerint.


Tehát nem havi 5 kilót, hanem csak 1,2 kilót szabad leadni. Egy év alatt az is már 14 kiló.


Arra ügyelj, hogy napi 1500 kcalt tolj be, ne többet, bármit is csinálsz. Sok vitamin, ásványi anyag legyen benne.

semmi torkoskodás, és titkos éjjeli hűtőszekrénykizabálás.

2017. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

10 kg. körülbelül 5-6 hónap.

az egézséges az heti 1 kg

én 5 hét alatt most fogytam 4 kg-ot ez teljessen normális mert tud alkalmazkodni a szervezet.


Természetessen ehhez életmódváltás szükséges mert a fogyókura azt jelenti h X ideig csinálod utána pedig szép lassan visszaálsz az eredeti táplálkozásodra, vagyis visszamegy a leadott kiló sőt az esetek 99-9 százalékában még több is ugyh óvatossan fogyozz.


Először gondolkozz el mit eszel!

Mi az amitől hizhatsz!

Nézd meg a kalóriákat miben mennyi van!

Nézd meg h a szervezetednek mennyi kcal-ra ch-ra és fehérjére van szüksége.


A szénhidrát (ch) mindenképp 160 g alatt legyen

Egy nem sportoló, nem fizikai munkás esetén a mostani kilódat szorozd meg 1,5 annyi fehérjét kell enned, ha sportolsz akkor 2-vel szorozd, erre azért van szükség mert a szervezet először oda nyul ami nem olyan fontos, tehát nem zsirból fogsz előszor hanem pl izmokból, fogassz sok fehérjét.

Fehérje van a husokba, túróba, gombába, és a hüvelyesekbe ( bár ott nem csak a fehérje magas)


Gondold végig fehér lisztet (vagyis kenyér, zsömle, stb) mivel fogod potólni mert a fehér lisztet nem kellene fogyasztani...és cukrot sem, a cukor van az alapvető élelmiszerekbe is én pl már fűszerekbe is találkoztam vele, nézd meg az összetevőket mit eszel...


Szivessen segitek!


Örülök h életmódváltás melett döntöttél, hajrá hajrá hajrá

2017. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
oppsz ha esetleg kétértelmű volt...hogy elkerüld h ne iomból hanem zsirból fogsz szükséges a megfelelő fehérje, elnézést ha kétrételmű
2017. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!