Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Legkevesebb ideig tartó...

Legkevesebb ideig tartó edzésterv, gyors fogyással?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire értitek az összeszedetlen kérdésemet, de fogyni szeretnék, márpedig otthoni edzéstervek szerint a lehető leggyorsabb módon. Leginkább a combommal nem vagyok megelégedve, és a hasammal. Még egyszer hangsúlyozom edzőterembe nem szeretnék járkálni, és nem akarom hónapokig csinálni.
2017. szept. 29. 17:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
76%
Ilyenről ne is almodozz.
2017. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Youtube-on Fitness Blener-re keress rá! Otthon végezhető gyakorlatokat mutatnak, sokféle nehézségű és hosszúságú feladatsoraik vannak.
2017. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 köszi
2017. szept. 29. 17:32
 4/12 NIKKICA válasza:
Enis hasrol szeretnek fogyni es csiporol. Ma kezdtem el a fitness blenerrol tornazni.. Eloszor a 10 perces gyakorlatot mivel nagyon kezdo vagyok :) hamar kifulladok nem vagyok hozza szokva a mozgashoz. Hat meglatjuk 1 honapbaltt lessz e valtozas. De ird majd meg a te velemnyedet is ,kivancsi vagyok mennyire jott be:) Rubimt Rekaval nagyon kemeny az edzes egyenlore azt nem vallalom:)
2017. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A Fitness Blender azért jó, mert fokozatosan tudod nehezíteni a feladatokat, az elején alig bírtam 15-20 percet, ma már 1-1,5 órát simán végigtornázok (és csak 3 hónapja kezdtem), és nem utolsó sorban az eredmény sem maradt el
2017. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 NIKKICA válasza:
Azt megkerdezhetem h molyen gyakran csinaltad es h reggel vagy este? Es 3 honap alatt mennyit tudtal leadni igy? En igazabol 5-6 kg szeretnek ...de olyan nehez igy egyefil neki allni foleg ha nem is vagyok biztos abban h tenyleg mukodik,:) ezert kerek biztatast:)
2017. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Nagyon változó volt, de általában este csináltam, és most is úgy szoktam, valahogy akkor frissebbnek éreztem magam, de ez csak személyes preferencia. Igyekeztem változatosan keresni a gyakorlatokat, cardio és erősítés egyaránt legyen benne. Nem csináltam minden nap, van, hogy úgy éreztem kell egy nap pihi, de ez teljesen rendben van, az izmaidnak kell idő regenerálódni. Az elején pokoli izomlázam volt és izzadtam mint egy ló, de maximálisan megérte. Persze odafigyeltem az étkezésre is, de nem éheztettem magam, egyszerűen nem zabáltam és nassoltam, ésszel ettem, kisebb adagokat, egy idő után ez már teljesen természetes lett. Így három hónap alatt már több, mint 10 kilót leadtam, 157 cm vagyok, 64 kg voltam, most 52 vagyok, és még mindig szeretnék egy keveset fogyni :)

Én arra biztatlak, hogy vágj bele, mert a végén nagyon büszke leszel magadra, hogy megtetted!

2017. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NIKKICA válasza:
Megfogadom a tanacsod es megprobalom. Par honap mulva megirom a valtozast;)
2017. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok modszer van de az h mennyit fogysz az a befektetett energian mulik. Alap h legyen etrended es edzes terved amit szeretsz!! csinalni. Nekem pl a futas elegge bejon most.
2017. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bármit is elkezdesz a kitartás fontos. Hetek hónapok alatt alakul át és formálódika test.
2017. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!