Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthoni tornagyakorlatok...

Otthoni tornagyakorlatok mennyire hatasosak?

Figyelt kérdés

157cm vagyok es 57 kg. Nem szeretnek tul sokat fogyni de legalabb 4-5 kg minuszt szeretnek elerni. Konditerembe sajnos nincs idom jarni a munkam miatt, de internetrol szedtem le tornagyakorlatokat.

Hasra,labra,popsira. Ne zumbara vagy aerobicra gondoljatok hanem sima alapgyakorlatokra.

A baj az hogy hamar kifaradok es egy 20 perc utan feladom de viszont erzem hogy izomlazam van. Szerintetek hatasos lesz?


2017. okt. 1. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Fogyni nem ettől fogsz.
2017. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon kevés. Mit jelent a sima alapgyakorlat?
2017. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hasprés,felules,sulyzos edzes,labemelesek stb.

Akkor ezt ne is csinaljam mert nem er semmit? :(

2017. okt. 1. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogyni nem fogsz csak erosito gyakorlatoktol. Ha edzest nezunk, akkor kardio edzestipusokat kell nagyobb mertekben osszevalogatnod, e melle johet kiegeszitesnek erosito edzes, hogy formas legyel.

Egyebkent kaloria deficitet kell elerned az etkezesed es a testmozgas egyuttes megtervezesevel, igy fogsz fogyni. Helyi fogyas nem letezik, ne is akarj csak innen vagy onnan fogyni, mindenhonnan megy majd igy le, ahol felesleg van. Az edzes idotartamat fokozatosan emeld, noni fog az allokepesseged.

2017. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem bevált.

Ajánlom a következő oldalakat:

[link]

[link]

[link]

[link]


Plusz menj le futni, azzal is nagyon sokat segíthetsz magadon.

Az otthoni gyakorlatokat végezd súllyal is, lehetőleg.


Remélem az étkezésre nagyon odafigyelsz. :)

2017. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdésnek ennyi elég hogy hozzászokj a testmozgáshoz, de fogyással még ne számolj.

Aztán keress kardio jellegű mozgásokat és azokra fektess nagyobb hangsúlyt. Némi erősítés sem árt hogy ne az izomból fogyj, javaslom a saját testsúlyos edzéseket például a fegyencedzést. Barátnőm már lassan 2 éve csinálja, igaz neki nem fogyás a célja hanem az erősödés, és már elég jól megy neki, látszik is hogy formásabb, feszesebb alkata van, és van ám már benne erő jócskán.

2017. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha 20percet bírsz, hetekig mehet így aztán ahogy jól esik emeld az időtartamot. Ha egy óra megy utána az intenzitást emeld. Szerintem jól csinálod. Soká jön az eredmény de megéri. Naplózd, az irányt mutat mennyit bírsz.
2017. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!